• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33860

  استقلال خوزستان با برتری در برابر شهرداری تبریز به عنوان جدی ترین تعقیب کننده در گروه ب لیگ دسته اول فوتبال کشور، در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار گرفت.

  به گزارش پارس به نقل از  مهر، از سری رقابت های هفته هفته بیست و چهارم رقابتهای فوتبال دسته اول باشگاه های کشور عصر شنبه تیمهای استقلال خوزستان و شهرداری تبریز از گروه (ب) این رقابتها در ورزشگاه تختی اهواز مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم استقلال خوزستان موفق شد با نتیجه دو بر یک حریف خودرا شکست دهد.

  عبدالهادی خنیفر و حسن معاوی در دقایق ۱۴ و۱۸ گلهای تیم استقلال خوزستان را به ثمر رساندند و پیمان مهدوی در دقیقه ۸۵ برای تیم شهرداری تبریز گلزنی کرد. سید احمد صالحی به همراه علی اکبر قاسمی و مهدی شفیعی قضاوت این بازی را برعهده داشت.

  تیم استقلال خوزستان با کسب این پیروزی ۴۵ امتیازی شد و در صدرجدول رده بندی گروه (ب) مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور باقی ماند و تیم شهرداری تبریز نیز با ۴۰ امتیاز در مکان چهارهم جدول رده بندی قرار گرفت.

  تیم استقلال خوزستان در هفته یازدهم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاههای کشور، اول آذر با یک گل مغلوب تیم شهرداری تبریز شده بود.

  تیمهای استقلال خوزستان و شهرداری تبریز در هفته بیست و پنجم مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور، نوزدهم فروردین به ترتیب به مصاف تیمهای سایپا شمال و یادآوران شلمچه می روند.

  مسابقات فوتبال دسته اول باشگاههای کشور با حضور ۲۸ تیم در دو گروه در حال برگزاری است که تیمهای استقلال خوزستان و شهرداری تبریز درگروه (ب) این رقابتها قرار دارند.

  استقلال بازی باشگاه های کشور جدول رقابت سایپا شهرداری فوتبال لیگ برتر خوزستان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها