• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33846

  سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان معقتد است این تیم باید از چهار بازی باقی مانده در لیگ برتر ۱۲ امتیاز کسب کند. او می‌گوید فولاد برای شکست دادن استقلال و تراکتورسازی هم برنامه دارد.

  به گزارش پارس حسین ابن قاسم در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت تیم فولاد خوزستان در تعطیلات نوروز و بازی در چهار هفته پایانی اظهار داشت: تمرینات ما از روز پنجم فروردین شروع شده است و بازیکنان خود را برای بازی با صبا در روز جمعه آماده می کنند. حقیقتا هر چهار بازی پایانی برای ما حکم فینال دارد و بازیکنان حق هیچ گونه اشتباهی ندارند.

  وی با بیان اینکه فولاد از چهار بازی باقیمانده ۱۲ امتیاز می خواهد، تاکید کرد: امیدوارم در این چهار بازی آخر بدشانسی گریبانگیر ما نشود. در اینصورت می توانیم هم استقلال را در اهواز شکست بدهیم و هم مقابل تراکتورسازی در تبریز پیروز شویم، به شرط اینکه بازیکنان اشتباه نکنند و اتفاقات فوتبال هم به نفع ما باشد.

  سرپرست فولاد در خصوص اینکه آیا با وجود تیم های استقلال، تراکتورسازی و سپاهان باز هم امیدی برای کسب عنوان اول تا سوم دارند یا خیر، گفت: ما انتظار داشتیم این تیم ها مقابل حریفان خود در لیگ برتر متوقف شوند که اینگونه نشد. با این حال ما کار خودمان را انجام می دهیم و تا هفته آخر دست از تلاش بر نمی داریم.

  استقلال استقلال و تراکتورسازی بازی تعطیلات نوروز فوتبال فولاد فولاد خوزستان لیگ برتر تیم سرپرست

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها