• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33802

  پاری‌سن‌ژرمن در هفته سی‌ام لوشامپیونه مون‌پلیه را شکست داد و سنت‌اتین مقابل ترویه متوقف شد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، هفته سی ام لوشامپیونه شب گذشته با انجام ۷ بازی آغاز شد و پاری سن ژرمن با تک گل گامیرو در دقیقه ۸۱ مقابل مون پلیه به برتری رسید تا با ۶۱ امتیاز همچنان صدرنشین باشد. سنت اتین با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل ترویه متوقف شد. فسوریه (۲۵) و نیوت (۳۸) برای ترویه و اوبامیانگ (۸) و براندائو (۳۱) برای سنت اتین گلزنی کردند.

  آژاکسیو با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب تولوز شد. زبینا در دقیقه ۱۸ گل به خودی زد تا آژاکسیو پیش افتد اما کاپو و تابانو در دقایق ۲۵ و ۳۲ تولوز را ۲ بر یک پیش انداختند. موتو در دقیقه ۴۱ بازی را به تساوی کشاند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم کاپو بار دیگر در دقیقه ۷۹ و این بار از روی نقطه پنالتی برای تولوز گلزنی کرد و مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ به سود این تیم به پایان رسید.

  در سایر بازی ها اویان و ریمس به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند. آیته (۱۲) و کورتت (۶۷) ریمس را ۲ بر صفر پیش انداختند اما ساگبو (۶۸) و سیکولو (۹۰) بازی را به تساوی کشاندند. ریمس در دقیقه ۱۵ با اخراج آیته ۱۰ نفره به بازی ادامه داد. لوریان و بوردو نیز به تساوی یک بر یک رسیدند. آلیادیره (۴۲) برای لوریان و اوبریانک (۸۷) برای بوردو گلزنی کردند.

  رن با ۲ گل مغلوب نانسی شد. آیاس (۷۹) و با کار (۸۹) گلزنان این دیدار بودند. باستیا نیز در یک بازی پر گل با نتیجه ۴ بر ۳ والنسین را شکست داد. گومیس در دقیقه ۹ اولین گل مسابقه را برای والنسین به ثمر رساند و مولیدا در دقیقه ۲۰ بازی را به تساوی کشاند. دنیک در دقیقه ۳۰ از روی نقطه پنالتی بار دیگر والنسین را پیش انداخت اما مولیدا بار دیگر در دقیقه ۴۹ مسابقه را به تساوی کشاند. تووین در دقیقه ۸۴ از روی نقطه پنالتی و در دقیقه ۸۹ دو گل دیگر برای باستیا به ثمر رساند تا این تیم ۴ بر ۲ پیش افتد و گل دیر هنگام پوجول در دقیقه ۹۰ نیز نتوانست مانع از شکست والنسین شود تا این بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به سود باستیا به پایان برسد.

  بازی تساوی پیروزی نتیجه سن دقیقه سنت ژرمن اتین گامیرو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها