• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33744

  سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کی‌روش هر کاری خواست کرد و فدراسیون هم حرف‌هایش را گوش کرد اما یک خواسته ما را قبول نکردند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، امیر قلعه نویی پس از شکست مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: اول تسلیت می گویم به خانواده رجایی. مشخص بود تیمی که تحویل گرفتیم خسته بودند. به سپاهان هم تبریک می گویم شروع خوبی داشتند اما برای تیمی که بازیکنانش برای تیم ملی بازی کردند بازی خسته کننده بود هرچه جلوتر می رفتیم. ما هم موقعیت گلزنی داشتیم اما حاتمی آن را خراب کرد. از مردم تشکر می کنم که از وقت زندگی خودشان زدند و به ورزشگاه آزادی آمدند و از مردم عذرخواهی می کنم. دورود به شرافت خلعتبری. در آن زمان مصدوم بود اگر برای تیم ملی بازی می کرد نه کارایی برای تیم ملی داشت نه باشگاه اما بازیکن مصدوم استقلال در ترکیب می رود و بازیکن سپاهان به تهران می اید اگر ما این کار را می کردیم آنهایی که قلم شان برای چشم آبی هاست ما را می کوبیدند. ما این بازی را فدای سازمان لیگ شدیم. ۴ بازیکنمان خسته آمدند و فقط ریکاوری کردند. اگر خلعتبری این کار را کرده از باشگاه پول گرفته است و درود به شرفش اما بازیکنان ما این کار را نکردند. توقع داشتیم خسرو حیدری استراحت کند. مقابل نفت ۲ امتیاز سوزاندیم و به خسرو گفتیم به تیم ملی نرو اما رفت و بازی کرد و خسته برگشت. این بازی را به برنامه ریزی غلط باختیم.

  وی در مورد اینکه بیک زاده و اکبرپور خوب بازی نمی کنند اما شما آنها را در ترکیب می گذارید، گفت: اشجاری را آوردیم او با موتور تصادف کرده و تا یکماه نیست اما بیک زاده از نظر من بد بازی نکرد. ایراد سیاوش چیست؟ او می دود و توپ می گیرد. با بیرون آمدن بیک زاده اشتباه کردیم. کل بازی در اختیار ما بود زمانی که یازده نفره بودیم فشار آوردیم. با برنامه بازی کردیم از خسرو بیشتر توقع داریم اگر کار عاقلانه خلعتبری را خسرو حیدری می کرد به ما و تیم ملی کمک می کرد. برای پنالتی ها هم تمرین کرده بودیم و دیدید که چه اتفاقی افتاد.

  وی در مورد اینکه تیم را برای قهرمانی در سه جام بسته اید اما استقلال اکنون شرایط بحرانی دارید و چرا بازیکنان دیگر استقلال حاضر به زدن پنالتی نشدند، گفت: تمرین پنالتی انجام دادیم اتفاقا جز ۵ پنالتی زن به جای امیرحسین گفتیم فرهاد مجیدی پنالتی بزند او گفت نمی زنم پنالتی ششم هم رحمتی زد که جز پنالتی زن های خوب ماست و حمودی هم گفت پنالتی نمی زنم. برای ششم و هفتم هم برنامه داشتیم. خدا پدر فرهاد را بیامرزد که گفت پنالتی نمی زنم اما در مورد پنالتی ها خودتان می دانید ماجرا چیست.

  سرمربی استقلال در مورد اینکه تعادل در دو جناح را ابتدای بازی داشتید اما بعد نداشتید گفت: هاشم بیک زاده بازیکن روحی و روانی است و یک توپ خراب می کند روحیه اش را از دست می دهد اما بازیکن دیگر وقتی یکی دو توپ خراب می کند بهتر بازی می کند به نظرم تعویض بیک زاده اشتباه بود.

  قلعه نویی در مورد اینکه روز گذشته گفته بودید که وای به حال ما اگر بازی ۱۲۰ دقیقه شود گفت: ما برنامه نداریم فردا ریکاوری پس فردا تمرین از هواپیمایی زاگرس تشکر می کنم اگر با برنامه هوایی باشگاه می رفتیم وامصیبتا بود. کی روش هر کار خواست انجام داد و فدراسیون هم پذیرفت. ما یک خواسته داشتیم نپذیرفتند. مربی ایرانی را له می کنند اما به مربی خارجی همش بله بله می گویند. به خاطر بازی با مالدیو لیگ را تعطیل می کنیم و برای بازی با کویت اینگونه به بازیکنان فشار می آوریم.

  وی در مورد اینکه فتح الله زاده گفته مشکل مالی استقلال ندارد گفت: همه در تلاش هستند که مشکلات مالی حل شود یک ریال شب عید بازیکنان نگرفتند و توقع داشتیم پاداش بگیریم و کادر فنی هم ۲۰ درصد هم نگرفته است ۶ نفر خوب پول گرفته اند اما بقیه نه. این شکست ربطی به مسایل مالی ندارد اما ما مشکلات مالی داریم که تاثیرات خودش را دارد. صد درصد باید آسیا و لیگ را جدی بگیریم. کرانچار هم گفت حیف شد باید این دو تیم در فینال بازی می کردند. تاج مقصر نیست او وارث ویرانی است که دیگران درست کرده اند اگر برنامه ریزی خوب بود کار به اینجا نبود.

  سرمربی استقلال در مورد اعتراض به هواداران به خاطر تعویض مجیدی بود یا نه، گفت: هوادار باید اجازه بدهد مربی کار خودش را انجام بدهد و هر دهه و نسلی بازیکن خودش را دوست دارد.

  وی در مورد اخراج احساسی بازیکنان استقلال گفت: یکی از دلایل تعویض برهانی همین بود به من الهام شده بود آرش بماند اخراج می شود. به تیم داوری هم که قانون را پیاده کرد تبریک می گویم تمامی کارت ها و اخطارها درست بود آرش کار بچگانه کرد و توپ را با دست زد و اخطار گرفت. کارت اول حیدری هم درست بود اما اخطار دومش را نمی دانم شما از بالا بازی را دیدید می توانید بهتر تشخیص بدهید.

  قلعه نویی در مورد اینکه برخی بازیکنان استقلال می گویند هرکس صدایش بلندتر بود پول می گیرد و در ترکیب است، گفت: چون دفاع سپاهان قوی بود بازیکنان سرعتی گذاشتیم اگر می دانستیم این مصاحبه ها را شاید کاری می کردیم، سررشته داری (مدیررسانه ای استقلال) به ما این حرف ها را نگفته بود. اینجوری نیست که هرکس صدایش بلندتر است پول بگیرد فتح الله زاده پول بگیرد به همه بازیکنان می دهد.

  استقلال امیر قلعه نویی پدر تصادف تیم ملی خانواده روحی و روانی فوتبال مصاحبه نیمه نهایی جام حذفی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها