• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33663

  تیم برانشویگ موفق شد در شب نخست از رقابت‌های هفته بیست‌و هفتم «بوندس‌لیگا ۲» با غلبه بر دینامو درسدن موقتا به صدر جدول رده‌بندی بازگردد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (پنجشنبه) رقابت های هفته بیست و هفتم « بوندس لیگا ۲» آلمان با انجام سه دیدار آغاز شد که در یکی از مهمترین دیدارها تیم آینتراخت برانشویگ در زمین خود به مصاف تیم دینامو درسدن رفت. برانشویگ در نهایت موفق شد این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان برساند و موقتا صدر جدول را از هرتابرلین پس بگیرد.

  دانیال داوری، سنگربان آلمانی- ایرانی تیم برانشویگ که به تازگی به تیم ملی ایران دعوت شده است و در دیدار ایران برابر کویت در چارچوب رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ نیز روی نیمکت تیم ملی ایران حضور داشت همچون دیدارهای گذشته به عنوان دروازه بان شماره یک داخل دروازه این تیم ایستاد.

  در این دیدار ایدیر اوآلی، بازیکن فرانسوی- الجزایری درسدن موفق شد در دقیقه ۸ دروازه برانشویگ را بگشاید ولی در ادامه ارمین بیکاچیچ موفق شد در دقیقه ۳۱ کار را در نیمه نخست برای زرد و آبی پوشان به تساوی بکشاند. نیمه دوم نیز با برتری میزبان همراه بود و" دومی کومبلا" موفق شد گل دوم برانشویگ را وارد دروازه میهمان کند و این سه امتیاز ارزشمند را به حساب شیرها واریز کند.

  در حال حاضر آینتراخت برانشویگ با ۵۸ امتیاز صدرنشین « بوندس لیگا ۲» است و تیم های هرتابرلین با ۵۶ امتیاز (یک بازی کمتر) و کایزرسلاترن با ۴۴ امتیاز (یک بازی کمتر) در مکان های دوم و سوم ایستاده اند.

  اگر هرتابرلین دیدار فردای (شنبه) خود برابر بوخوم را واگذار کند یا به تساوی برسد یاران دانیال داوری جایگاه صدرجدولی خود را حفظ خواهند کرد.

  آلمان ایران بازی تیم ملی ایران جام ملت های آسیا جدول دروازه بان رقابت زمین کویت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها