• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33483

  باستین شواین اشتایگر هافبک ملی پوش بایرن مونیخ می گوید برای دیدار هفته آینده مقابل یوونتوس در چارچوب دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آماده است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، باواریایی ها این شانس را دارند که شنبه با پیروزی مقابل هامبورگ قهرمانی بوندسلیگا را جشن بگیرند و بعد از آن با روحیه ای بسیار مناسب آماده جدال با یوونتوس در لیگ قهرمانان شوند.

  باستین شواین اشتایگر در گفتگو با وب سایت رسمی بایرن گفت: کاملا آماده دیدار مقابل یوونتوس هستم. اما قبل از آن باید تمرکز خود معطوف دیدار شنبه مقابل هامبورگ کنیم و یک نتیجه خوب بگیریم. شاید توانستیم بوندسلیگا را فتح کنیم که بعد از دو فصل ناکامی، دستاورد فوق العاده ای است.

  شواین اشتایگر در ادامه افزود: یوونتوس حریف سختی است، آنها بازیکنان با تجربه ای در اختیار دارند که در تورنمنتی مثل لیگ قهرمانان بسیار مهم است. ما همه تلاش خود را برای کسب یک نتیجه خوب در خانه انجام خواهیم داد. مطمئنا بازی بسیار نزدیکی خواهد اما امیدوارم ما در نهایت بتوانیم به مرحله بعدی رقابتها راه پیدا کنیم.

  دیدار رفت دو تیم بایرن مونیخ و یوونتوس سه شنبه هفته آینده به میزبان باواریایی ها و در ورزشگاه آلیانس آره نا برگزاز خواهد شد.

  بازی بایرن مونیخ بوندسلیگا لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا ملی پوش دیدار آماده یوونتوس شواین
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها