• لینک کوتاه
 • کد خبر: 334011

  رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وزارت ورزش تأکید داشت انتخابات فدراسیون فوتبال در سال جاری برگزار شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، علی کفاشیان در خصوص جلسه امروز در وزارت ورزش گفت: جلسه امروز در غیاب وزیر ورزش برگزار شد. البته وزیر در جلسه هیأت دولت بود و به همین دلیل در جلسه امروز حضور نداشت.

  وی در مورد ادعاهای واهی عربستان و موضع‌گیری فدراسیون فوتبال ایران ادامه داد: کشور ایران، امن‌ترین کشور جهان است. من خودم در هیأت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا هستم و تا در این مورد عربستان چیزی را به صورت مکتوب پیشنهاد ندهد، نمی‌توانیم به تصمیم‌گیری خاصی بپردازیم. البته هنوز نامه مکتوبی از عربستان نه به AFC رسیده و نه به فدراسیون فوتبال ایران تا بخواهیم در این مورد موضع‌گیری خاصی انجام دهیم.

  نایب رئیس AFC تأکید کرد: تا موضوعی به صورت مکتوب به دست ما نرسد، دلیلی ندارد احساساتی برخورد کنیم. اجازه دهید ابتدا پیشنهاد آنها به صورت مکتوب برسد و سپس در این خصوص به جمع‌بندی و تصمیم‌گیری پرداخته و سپس نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

  وی یادآور شد: در جلسه امروز در خصوص مباحث مختلفی به صحبت پرداختیم از جمله بحث انتخابات و اساسنامه پیشنهادی فدراسیون فوتبال که قرار است چهارشنبه آینده در مجمع سالیانه و عمومی فدراسیون مصوب شود.

  کفاشیان گفت: درباره بحث انتخابات نیز صحبت‌های لازم انجام شد و وزارت ورزش در این مورد تأکید داشت تا انتخابات فدراسیون فوتبال به طور حتم در سال جاری برگزار شود.

  رئیس فدراسیون فوتبال گفت: البته ما نیز تاریخ 25 اسفند را برای انتخابات در نظر گرفته‌ایم که این موضوع را در مجمع مطرح می‌کنیم و اگر مصوب شود، به طور حتم انتخابات فدراسیون فوتبال امسال برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد: در جلسه امروز همچنین درباره پشتیبانی از تیم امید و شرایط صعود این تیم نیز صحبت‌های لازم به میان آمد و ما توضیحات لازم را دادیم که در این مدت تمهیدات و حمایت‌های خوبی از این تیم انجام گرفته و با اردوهای برگزار شده و امکاناتی که در اختیار تیم امید قرار گرفت، بسیار امیدوار هستیم تا پس از سال‌ها بتوانیم به المپیک صعود کنیم.

  انتخابات جهان عربستان فدراسیون فوتبال وزارت ورزش
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها