• لینک کوتاه
 • کد خبر: 333977

  هاشم بیک زاده که این روزها در اصفهان برای مذاکره با دو تیم لیگ برتری این شهر به سر می برد، ممکن است بازهم لباس سپاهانی ها را به تن کند.

  به گزارش پارس به نقل از"ورزش سه"، پس از تمایل بیک زاده و صبایی ها برای جدایی از یکدیگر، این بازیکنان راهی اصفهان شد تا مذاکره با تیم های سپاهان و ذوب آهن را در دستور کار خود قرار دهد و پس از صحبت با زردپوشان این شهر، امروز با سبزپوشان نیز به مذاکره می پردازد تا شاید بتواند با حضور در دفاع چپ این تیم جای مهرداد قنبری مصدوم را پرکند.

  در این راستا البته سپاهانی ها بدشان نمی آید این بازیکن را به شرطی در خدمت تیم خود دربیاورند، آنها تمایل دارند تا علی حمودی را که خدمت سربازی اش به پایان رسیده است و با این تیم قرارداد دارد و باید به جمع سپاهانی ها بازگردد را بعد از مذاکره با صبایی ها، مورد معاوضه با بیگ زاده قرار دهند.

  مهمترین علت این اتفاق از سوی سپاهانی ها اتمام خدمت سربازی حمودی است و با توجه به حضور دو مدافع راست در این تیم، استیماچ علاقه ای به حضور یک مدافع راست دیگر در این تیم ندارد، این در حالی است که حضور بیک زاده در این تیم می تواند برای این تیم که در آسیا حضور دارد موثر باشد.

   

  اصفهان ذوب آهن سربازی تیم بیک
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها