• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33363

  وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در آغاز سال نو و نامگذاری سال ۹۲ از سوی ایشان، با عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» ، اظهار داشت: فرمایشات و تاکیدات ایشان باید با تلاش آحاد جامعه محقق شود و در سال ۹۲ شاهد حماسه اقتصادی و سیاسی در کشور باشیم.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محمد عباسی با اشاره به جوان بودن جمعیت کشور و توانایی هایی که جوانان از آن برخوردار هستند، گفت: این امر باعث می شود که از سوی جوانان به همراه دیگر آحاد ملت، شاهد حماسه مهمی مانند حماسه سیاسی که مصداق آن در جریان انتخابات ریاست جمهوری است، باشیم.

  وی گفت: امیدواریم که ملت با یک روحیه شاداب، حماسه اقتصادی را در کشور رقم بزند و کشور با اقتدار و عزت، همچنان به مسیر پیشرفت خود ادامه دهد.

  عباسی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی به کجا رسید؟ گفت: شرکت های دولتی در جهت واگذاری بنا به قانون به سازمان خصوصی سازی سپرده شده است و در اواخر سال ۹۱، سازمان خصوصی سازی نشستی با این شرکت ها داشته و این مسئله را بررسی کرده و ماحصل آن، این بوده که شرایطی فراهم شود که این شرکت ها واگذار شوند و وزارت ورزش نیز در این راستا اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

  استقلال و پرسپولیس اقتصادی و سیاسی باشگاه پرسپولیس جامعه حماسه اقتصادی دولت سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی سال نو مقام معظم رهبری ورزش و جوانان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها