• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33336

  براساس برنامه‌ریزی انجام گرفته، مقرر شده است که ورزشگاه نقش جهان اصفهان تا مردادماه سال جاری افتتاح شود

  به گزارش پارس ، محمدرضا محمدجواهری در گفت وگو با فارس اظهار کرد: تکمیل عملیات اجرایی و افتتاح ورزشگاه نقش جهان تا پایان دولت دهم از مهم ترین دغدغه های رئیس جمهور به شمار می رود.

  وی ادامه داد: بر همین اساس از ابتدای فعالیتم در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تاکنون بودجه ای در حدود ۵۷ میلیارد ریال از اعتبارات ملی و ۲۰ میلیارد ریال از محل بودجه های استانی با تعامل استاندار اصفهان به این طرح اختصاص یافته است.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به اینکه زمین چمن ورزشگاه نقش جهان در مرحله کاشت قرار گرفته است، بیان داشت: در حال حاضر تمامی صندلی های تماشاگران، اسکوردبردها و پروژکتورهای موردنیاز این ورزشگاه خریداری شده است و در آینده نزدیک عملیات نصب آنها اجرایی می شود.

  وی یادآور شد: براساس آمار و اطلاعات موجود، حدود ۱۸۰ نفر به اشکال مختلف در مراحل مختلف اجرایی این طرح عظیم فعالیت می کنند.

  محمدجواهری با تشریح لزوم اتمام این ورزشگاه تا پایان فعالیت دولت دهم خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، انتظار داریم زمینه افتتاح این ورزشگاه ۷۵ هزار نفری تا مردادماه سال جاری مهیا شود و شاهد تحقق رویای ۱۸ ساله مردم استان اصفهان در حوزه ورزش باشیم.

  اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اصفهان بودجه جهان دولت دهم رئیس جمهور زمین مدیرکل ورزش و جوانان ورزشگاه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها