• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33264

  کاروان تیم فوتبال سپاهان اصفهان برای دیدار با استقلال در چارچوب رقابت‌های جام حذفی عصر جمعه به تهران می‌رود.

  به گزارش پارس به نقل ازمهر ، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اصفهان برای دیدار با استقلال تهران در چارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور ساعت ۱۵ روز جمعه اصفهان را به مقصد تهران ترک می کنند.

  سپاهانی ها برای دیدار روز جمعه خود مقابل استقلال هیچ بازیکن محرومی ندارند و دست کادر فنی این تیم اصفهانی از این نظر باز است.
    وضعیت محمدرضا خلعتبری، هافبک طلایی پوشان که در اردوی تیم ملی فوتبال مصدوم شده بود، رو به بهبودی است و طبق گفته پزشکان، این بازیکن می تواند مقابل استقلال برای تیم اصفهانی به میدان برود.

  سپاهان به جز خلعتبری برای دیدار روز شنبه خود مصدوم دیگری ندارد و تیم اصفهانی می تواند از همه بازیکنان در این مسابقه استفاده کند.

  تمرینات سپاهان از روز شنبه به صورت دو نوبت در روز آغاز شده و طلایی پوشان از روز گذشته دوشنبه، تمرینات خود را به صورت یک نوبت در روز آغاز کردند.

  دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و سپاهان اصفهان در چارچوب رقابت های مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۷ شنبه هفته پیش رو در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
  اردوی تیم ملی استقلال اصفهان جام حذفی دیدار تیم های فوتبال رقابت فوتبال فوتبال باشگاه های کشور نیمه نهایی جام حذفی ورزشگاه آزادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها