• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331467

  مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی تمام تمرکزش را برای تیم پرسپولیس گذاشته و قرار نیست به تیم دیگری بپیوندد.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی قنبر‌پور افزود: طارمی قصد دارد تا پایان فصل در پرسپولیس بماند و بعد از آن در مورد پیشنهاد‌های رسیده با توافق باشگاه تصمیم می‌گیرد.

  قنبر‌پور در مورد تساوی پرسپولیس مقابل پدیده بیان کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول بازی جذاب نبود چرا‌که تیم پدیده بسته بازی می‌کرد اما بازیکنان در نیمه دوم با فشار زیادی روی دروازه پدیده آوردند و توانستیم بازی باخته را مساوی تعویض کنیم.

  وی در ادامه عنوان کرد: به هر حال تعویض‌های خوب برانکو قدرت تهاجمی تیم را بیشتر کرد و بازیکنان با‌غیرت و تعصبشان توانستند گل‌های خورده را جبران کنند و یک تساوی ارزشمند بدست آوریم.

  مربی پرسپولیس در مورد عملکرد ضعیف سوشا مکانی درون دروازه تصریح کرد: دروازه‌بان تیم تشخیص داد که آن لحظه بر روی بازیکن حریف خطا کند تا مانع گل‌زنی حریف شود. اگر سوشا مکانی این کار را انجام نمی‌داد آن‌وقت تیم پدیده گل سوم را می‌زد و ما فرصت جبران نتیجه را نداشتیم.

  مربی پرسپولیس در مورد نقش سوشا مکانی در نتیجه نگرفتن تیم گفت: من این مسئله را قبول ندارم چرا‌که سوشا مکانی عملکرد خوبی درون دروازه دارد. نباختن تیم در 10 هفته نشان می‌دهد که ما یک تیم هستیم و مشکلی در خطوطمان نداریم. همچنین ما از خط دروازه تا حمله از بازیکنان با‌تجربه برخوردار هستیم.

  وی در مورد اینکه پرسپولیس قصد جذب دروازه‌بان در نیم‌فصل را ندارد، بیان کرد: صحبتی در این خصوص نشده است. برانکو اعتماد و اطمینان به بازیکنان دارد و لیست جدیدی هنوز ارائه نداده است.

  وی در پایان درباره اقدام منوچهر شفقتیان در دوختن لب و دهانش خاطر‌نشان کرد: من متأثر شدم اما در این‌باره نظر خاصی ندارم چرا‌که هرکس مسئول کارش است.

   

  بازی پرسپولیس فوتبال پرسپولیس تیم طارمی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها