• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32948

  سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه به هواداران تیمش وعده داد در جدال سه‌شنبه شب برابر با قهرمان جهان به بازی دفاعی رو نخواهند آورد.

  به گزارش پارس به نقل ازتسنیم، دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه تاکید کرد برای بازی سه شنبه شب مقابل اسپانیا تیمش را با تاکتیک دفاعی به میدان نخواهد فرستاد.

  خروس ها پس فردا در چارچوب دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در پاریس میزبان ماتادورها خواهند بود به این امید که با کسب امتیاز از این بازی جایگاه شان به عنوان صدرنشین جدول رده بندی گروه I را حفظ و شانس خود برای صعود مستقیم به مرحله نهایی جام جهانی را افزایش دهند.

  دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه اعلام کرد که تیمش با هدف ارائه یک بازی دفاعی برابر مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها پا به میدان نخواهد گذاشت.

  دشان ۴۴ ساله در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: نباید فکر کنیم چون فنلاند توانسته اسپانیا را در خانه اش متوقف کند، موفقیت ما هم حتمی است. آن بازی کاملا متفاوت بود. ما به بخشی از اهداف مان رسیده ایم اما باید منتظر ماند و دید که سه شنبه چه اتفاقی می افتد.

  دشان افزود: اینکه تساوی اسپانیا در بازی اخیرش شرایط را کمی تغییر داد درست است اما ما نباید به ارائه یک بازی دفاعی اکتفا کنیم. هدف ما حفظ صدر جدول گروه است.

  اسپانیا بازی تیم ملی فوتبال جام جهانی جدول جهان سرمربی تیم ملی سرمربی تیم ملی فوتبال عنوان قهرمانی فرانسه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها