• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32824

  امید نمازی با بیان اینکه هنوز فیلم دیدار کویت برابر فلسطین به دست کادر فنی تیم ملی فوتبال نرسیده است، گفت: البته با آنالیز فیلم هشت دیدار از آخرین دیدارهایی که کویت انجام داده است، به شناخت خوبی از این تیم رسیده‌ایم.

  به گزارش پارس به نقل از مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مربی تیم ملی فوتبال با تاکید بر اینکه شرایط این تیم است، اظهارداشت: تمرینات خوبی را در دوبی انجام دادیم. تمرینات را به گونه‎ ای طراحی کرده ایم که بتوانیم به اهدافی که مد نظر کادر فنی است، برسیم. امیدواریم هرچه به دیدار با کویت نزدیک تر می شویم هماهنگی بازیکنان با هم بیشتر شود تا از این طریق بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و در نهایت موفقیت تیم ملی حاصل شود.

  نمازی در رابطه با دعوت بازیکنان جدید به تیم ملی گفت: هدف کادر فنی این است که بتوانیم از همه پتانسیلی که در اختیار تیم ملی است، استفاده کنیم. به همین دلیل بازیکنان ایرانی را که امکان استفاده از آنها را داریم، به تیم اضافه می کنیم و بازی های شان را زیرنظر می گیریم. نفراتی که بتوانند ما را در تحقق اهداف مان برای صعود به جام جهانی و حتی بعد از آن یاری کنند، به تیم ملی اضافه می کنیم تا از این طریق راندمان تیم را افزایش دهیم.

  وی در مورد دیدار روز ششم فروردین مقابل کویت گفت: هنوز موفق به دیدن دیداری که کویت با فلسطین انجام داده نشده ایم اما خوشبختانه آشنایی خوبی با این تیم داریم و حدود هشت تا از آخرین بازی‎ های این تیم را دیده و آنالیز کرده ایم. شرح ظایف تک تک بازیکنان این تیم و کیفیت بازی آنها را در زمین می دانیم و در دو سه روز آینده آنالیز کویت را به طور کامل در اختیار بازیکنان قرار خواهیم داد تا آشنایی خوبی با این تیم پیدا کنند.

  نمازی در مورد بخشی از برنامه های تیم ملی برای سه دیدار مهم پیش از جام جهانی گفت: درهای تیم ملی به روی همه باز است و تا روز آخر پیش از بازی ها به دنبال گروهی که ما را همراهی خواهند کرد، هستیم تا ترکیب نهایی که بیشترین کمک را به ما خواهد کرد، شناسایی کنیم. به همین منظور لیگ را با دقت زیر نظر خواهیم گرفت و آنالیز کردن حریفان را با جدیت انجام خواهیم داد. هر چند با همه آنها بازی داشته ایم به آن اکتفا نمی کنیم و به دنبال بازی های جدید آنها خواهیم بود تا فیلم آنها را ببینیم و با آمادگی کامل به دیدار آنها برویم.

  مربی تیم ملی در پایان ضمن تبریک نوروز به همه ایرانیان گفت: امیدوارم که سال ۱۳۹۲، سال خوبی برای همه هموطنان عزیزم باشد و به نمایندگی از اعضای کادر فنی عید نوروز را به همه آنها تبریک می گویم و امیدوارم بتوانیم در سال پیش رو رفتن به جام جهانی را به مردم عزیز پیشکش کنیم.

  بازی تیم ملی جام جهانی صعود به جام جهانی فدراسیون فوتبال فلسطین فوتبال کادر فنی تیم ملی کویت نوروز

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها