• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32775

  کاپیتان تیم ملی مقدونیه همچنان از گفته‌های ژوزه مورینیو درباره تقلب در مراسم بهترین‌های سال فوتبال جهان حمایت می‌کند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، چندی پیش ژوزه مورینیو سرمربی تیم رئال مادرید اعلام کرد: در انتخاب بهترین مربی فوتبال جهان در سال ۲۰۱۲ تقلب صورت گرفته است.

  اظهارنظری که با واکنش های بسیار زیادی از سوی مسوولان فیفا روبرو گشت. پس ا زاین اظهار نظر گوران پاندف، کاپیتان تیم ملی مقدونیه با حمایت از گفته های ژوزه مورینیو اعلام کرد: من در انتخابات بهترین مربی فوتبال جهان در سال ۲۰۱۲ به ژوزه مورینیو رای دادم اما نمی دانم چرا رای من به نام ویسنته دلبوسکه ثبت شده است.

  در پی این گفته ها فیفا با انتشار فایلی نشان داد که کاپیتان تیم ملی مقدونیه به ویسنته دلبوسکه رای داده است نه ژوزیه مورینیو. دراین فایل نام و امضای گوران پاندف دیده می شود.

  گوران پاندف در واکنش به انتشار فایل ریز آرای خود گفت: آن امضا، امضای من نبوده است و همچنان معتقدم که من به ژوزه مورینیو رای داده ام نه دلبوسکه.

  پاندف ادامه داد: نمی خواهم بیانیه رسمی در این باره منتشر کنم زیرا اکنون سرگرم بازی های ملی هستم. فقط می توانم این را بگویم که آن امضایی که فیفا آن را نشان داده است امضای من نبوده است. مورینیو مربی مورد علاقه من است و همه این موضوع را می دانند.

  قرار است فدراسیون فوتبال مقدونیه به زودی بیانیه ای دراین باره صادر کند.

  انتخابات بازی تیم ملی جهان رئال مادرید فدراسیون فوتبال فوتبال فیفا مورینیو امضای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها