• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32688

  مراسم انتخابات هیات رییسه کنفدراسیون کشتی اروپا همزمان با رقابتهای قهرمانی اروپا در شهر تفلیس گرجستان برگزار شد و یکی از بستگان مارتینتی در این انتخابات ناکام ماند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دراین انتخابات دیوید مارتینتی که از بستگان رافائل مارتینتی رییس برکناره شده فیلاست، در مرحله دوم با کسب تنها یک رای مثبت در برابر ۶ رای منفی جواز عضویت در هیات رییسه کنفدراسیون کشتی اروپا را به دست نیاورد. اندر بویوک مدرس سابق داوری ترکیه ای ها از دیگر ناکامان این انتخابات بود.

  جوها راهولا از فنلاند، تئودورس هاماکاس از یونان، زنو زنوف از بلغارستان، گئورگی بروس اف از روسیه، کریستین پاتراس از رومانی و کارل دیتمان از آلمان بعنوان اعضای هیئت رئیسه کشتی اروپا انتخاب شدند.

  در این انتخابات نناد لالوویچ رییس موقت فیلا هم حاضر شد و از اهمیت تلاش جامعه جهانی کشتی برای متقاعد کردن کمیته بین المللی المپیک مبنی بر بازگرداندن کشتی به فهرست رشته های حاضر در المپیک سخن گفته و تمامی کشورهای عضو فیلا از جمله اروپایی ها را برای حضوری قدرتمند و با برنامه در کنگره فیلا در اواخر اردیبهشت ماه در مسکو و برای انتخاب رییس آینده فیلا دعوت کرد.

  المپیک انتخابات بلغارستان ترکیه روابط عمومی روسیه کشتی کمیته بین المللی المپیک گرجستان مسکو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها