• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324707

  سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: می‌توانستیم برابر حریف به برتری دست یابیم اما در زدن ضربات آخر موفق عمل نکردیم.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، ایگور استیماج امشب در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر گسترش‌فولاد تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 15 دقیقه ابتدایی گسترش‌فولاد کاملا بر میدان حاکم بوده و تحت تاثیر این تیم قرار داشتیم، اما در ادامه بازی توانستیم بازی را به تعادل کشانده و موقعیت‌های خوبی را نیز برای گلزنی به دست آوردیم.

  وی گفت: در ضربات نهایی ضعیف عمل کردم و نتوانستیم توپ را وارد دروازه میزبان کنیم و تا حدودی بازی عجولانه ای به نمایش گذاشتیم، ضمن اینکه گسترش‌فولاد نیز موقعیت‌های خوبی را به دست آورد و در نهایت تیم پیروز این بازی خوب شد.

  استیماچ افزود: یکی از دلایلی که در این بازی موفق به کسب نتیجه مطلوب نشدیم خستگی 120 دقیقه بازی در جام حذفی برابر تیم ذوب‌آهن بود و آثار خستگی در ساق‌های بازیکنان ما دیده ‌می‌شود و البته باید به غیبت کریمی و سرلک هم اشاره کنم.

  سرمربی تیم سپاهان اصفهان در مورد غیبت محرم نویدکیا در ترکیب تیمش گفت: محرم چه در زمین باشد، چه روی نیمکت و چه روی سکو لیدر و فرمانده تیم ما است و هر جایی که باشد تاثیرگذار بوده و هر وقت احساس نیاز به وی کنیم، قطعا نویدکیا را به زمین خواهم فرستاد.

  وی گفت: پرونده این بازی بسته شد و ما این شکست را فراموش کرده و تلاش خواهیم کرد در بازی‌های بعدی به برتری دست یافته و با اینکه قهرمانی جام حذفی را از دست دادیم، اما برای حضور در باشگاه‌های آسیا برنامه خاصی را داریم.

  در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال کشور عصر امروز تیم سپاهان اصفهان برابر میزبان خود گسترش‌فولاد تبریز تن به شکست داد.

  اصفهان جام حذفی زمین لیگ برتر فوتبال کشور محرم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها