• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324601

  حجت حق‌وردی که جدیدا به جای محمد نژادمهدی در پست دفاع وسط کنار هادی محمدی بازی می‌کند، عملکرد خوبی از خود نشان داده و از 8 بازی که برای تیمش به میدان رفته ذوب‌آهن 5 بازی را باخته و تساوی کسب کرده است.

  به گزارش پارس به نقل از  "ورزش سه"، حجت حق‌وردی در مورد دیدار پیش رو با پدیده مشهد گفت: صددرصد بازی سخت و مهمی داریم. امیدوارم در این دیدار پیروز شویم و کسب تساوی مقابل صبا را جبران کنیم و از کورس عقب نمانیم از طرفی در جام‌حذفی به فینال رسیده‌ایم و از این بابت روحیه گرفته‌ایم. بچه‌ها آماده دیدار با پدیده هستند در کل بازی آسانی نیست و پدیده تیم خیلی خوبی است و امیدواریم بتوانیم آنها را شکست دهیم و به واسطه اینکه چند بازی را پشت سر هم برده‌ایم دچار غرور نشویم، در تمرینات هم مربیان با ما صحبت کرده‌اند و گفتند به هیچ عنوان مغرور نشوید. می‌دانیم پدیده تیم خوبی است و هفته قبل راه‌آهن را شکست داده ما یک بار استقلال اهواز را دست کم گرفتیم و در خانه به آنها یک امتیاز دادیم. این بار نمی‌گذاریم چنین اتفاقی بیافتد.

  او در مورد پیروزی مقابل سپاهان در جام‌حذفی و رسیدن به فینال این رقابت‌ها ادامه داد: همانند پارسال قرعه‌ای که به نام افتاد سخت بود و ما با 3 تیم گسترش، پرسپولیس و سپاهان در جام‌حذفی بازی کردیم که دیدار با پرسپولیس هم مشکل بود و آنها 10 نفره شدند گرچه اگر آنها 11 نفره هم بودند آنها را می‌بردیم. سپاهانی‌ها محکم بازی کردند ولی ما توانستیم شکستشان دهیم ما در جام‌حذفی واقعا عالی بود و از لحاظ بدنی نیز خیلی خوب بودیم و بچه ها کم نگذاشتند و در دیدار با سپاهان سوار بر بازی بودیم. در ضمن در بازی با پرسپولیس هم به دلیل اینکه آنها 10 نفره شدند انگیزه‌شان بیشتر بود و کار برای ما سخت‌تر شد. در واقع در مورد دیدار با سپاهان هم باید بگویم که  متاسفانه در دقیقه 112 گل خوردیم اما مظاهری هم در ضربات پنالتی عالی عمل کرد و اکثر بچه‌های ما پنالتی زن هستند قرار بود من هم پنالتی بزنم که دیگر کار به پنالتی پنجم نکشید.

  بازیکن ذوب‌آهن که در اردوی قبلی تیم‌ملی از طرف خاکپور دعوت شد در این باره می گوید: جا دارد از کادرفنی که به هر حال بازی های من را زیرنظر گرفتند و من را دعوت کردند، تشکر کنم. اردوی امارات امکانات خوبی داشت و ما یک بازی با استرالیا کردیم که به هر حال هر کسی که در آن دیدار به میدان رفت طبق نظر کادرفنی این کار را انجام داد. خدا را شکر دارم در تیم‌ملی خوب کار می کنم و در تیمم فیکس بازی می کنم هر موقع که به تیم‌ملی امید دعوت شوم با تمام انرژی ام در آن اردو حضور پیدا می کنم.

  حق وردی در پایان در مورد اینکه در این فصل چند بازی به میدان رفته و بازی کردن کنار هادی محمدی چطور است افزود: از اول فصل تا الان 8 بازی به میدان رفتم و خدا را شکر زمان‌هایی که درون زمین بودم به تیمم کمک کردم و همچنان تعداد گل‌های خورده ما کم است. در مورد بازی کردن کنار هادی باید بگویم که او واقعا بازیکن خوبی است و خیالم راحت است که کنار او کار می‌کنم. اول فصل هم کنار نژادمهدی کار می‌کردم خیلی راحت بودم و امیدوارم او هر چه زودتر خوب شود و بازگردد.

  بازی ذوب آهن زمین مشهد هادی محمدی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها