• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32423

  علیرضا اکبرپور مربی سابق ماشین‌سازی تبریزبا اشاره به اینکه حق کریم باقری بود که بازیکن نیم قرن فوتبال تبریز انتخاب شود، گفت: حاضر هستم هدایت تیم ماشین‌سازی در لیگ دسته دو را قبول کنم.

  به گزارش پارس علیرضا اکبرپور امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: من پیشرفت خود در فوتبال را مدیون باشگاه ماشین سازی می دانم و حاضرم هدایت این تیم را در لیگ دسته دو کشور قبول کنم.

  وی که امسال نیز در مقطعی مربیگری این تیم را برعهده داشت، افزود: تیم ماشین سازی را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفتم و زمانی که این تیم در حال گرفتن نتیجه بود، مرا از مربیگری این تیم کنار گذاشتند.

  بازیکن سابق تیم استقلال تهران گفت: تیم ماشین سازی در زمان هدایت من در ۱۰ بازی هفت امتیاز گرفته بود و بعد از من سه مربی این تیم در ۱۳ بازی جمعا شش امتیاز گرفته اند و جای این سئوال است زمانی که تیم ماشین سازی با من راه افتاده و در دو بازی آخر خود چهار امتیاز کسب کرده بود، چرا به من اعتماد نکردند؟

  اکبرپور تصریح کرد: دغدغه من حتی در دوران اوج فوتبالم ماشین سازی بوده و امروز حاضرم مربیگری این تیم در لیگ دسته دو را بر عهده گرفته و نهایت تلاشم را برای بازگشت این تیم به لیگ دسته اول کنم.

  حق کریم بود که بازیکن نیم قرن شود

  علیرضا اکبرپور با ابراز ناراحتی خود از اینکه در تیم نیم قرن فوتبال تبریز انتخاب نشده است، گفت: من در این مراسم حضور داشتم و انتظار داشتم در تیم نیم قرن انتخاب شوم، اما به نظر کارشناسانی که رای داده اند احترام گذاشته و تنها این گلایه را دارم که کاش سابقه بازیکنان تبریزی در تیم ملی و حضور در تیم های بزرگ استقلال و پرسپولیس را هم مد نظر قرار می دادند.

  وی کریم باقری را مستحق کسب عنوان بهترین بازیکن نیم قرن فوتبال تبریز دانسته و خاطرنشان کرد: کریم باقری شایستگی های خود را بارها نشان داده و من به وی بابت این انتخاب تبریک می گویم.

  اکبرپور فوتبال خود را از ماشین سازی تبریز آغاز کرد. وی در سال ۷۵ توسط ناصر حجازی از ماشین سازی به استقلال تهران انتقال داده شد. اکبر پور در سال ۷۶ بیشترین نقش در قهرمانی استقلال در ایران را ایفا کرده و اکثر گل های استقلال نقش موثری داشته و در پایان سال نیز بهترین بازیکن سال ایران انتخاب شد.

  وی در سال های بعدی نیز بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشته در نایب قهرمانی استقلال در آسیا نیز از بازیکنان تاثیرگذار این تیم بود. استقلال تهران در سال ۷۹ با گل اکبرپور بعد از چند سال ناکامی مقابل پرسپولیس مقابل این تیم به پیروزی دست یافت.

  وی در مراسم انتخاب تیم نیم قرن فوتبال تبریز در بخش برگزیده مورد تجلیل قرار گرفت.

  استقلال استقلال و پرسپولیس ایران بازی پرسپولیس تیم ملی فوتبال کریم باقری مد ناصر حجازی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها