• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32411

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، در پیامی فرا رسیدن سال ۱۳۹۲ را به همه ایرانیان و به ویژه خانواده بزرگ پرسپولیس، تبریک گفت و تاکید کرد که سال ۱۳۹۱ سال برنامه‌ریزی در زمینه‌های مختلف و" کاشت" بود و سال جدید زمان اجرای برنامه‌ها و" برداشت" .

  به گزارش پارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، " برای همه پرسپولیسی ها در سال جدید علاوه بر تندرستی و سلامت، سالی سرشار از برکت و موفقیت در زندگی شخصی و روزهای خوش قهرمانی تیم محبوب شان را از خداوند متعال آرزو می کنم و امیدوارم با دعای خیر هواداران، بتوانیم در سال ۹۲ در آزمون خدمتگزاری به خانواده بزرگ و ۳۰ میلیونی پرسپولیس سربلند و موفق باشیم چون امسال برای پرسپولیس سال اجرای برنامه ها و" برداشت" خواهد بود" .

  این بخشی از پیام نوروزی محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است. در پیام نوروزی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آمده است:

  ضمن تبریک سال نو، خداوند مهربان را شاکر و سپاسگزارم که با توکل به قادر یکتا، توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) ، همت و تلاش بی وقفه مدیران، پرسنل، مربیان و ورزشکاران باشگاه پرسپولیس و به ویژه حمایت خالصانه و همه جانبه هواداران، پیشکسوتان و رسانه ها، سال ۱۳۹۱ را با تمام فراز و نشیب ها و سختی هایش پشت سر گذاشتیم و توانستیم در زمینه توسعه فعالیت های باشگاه پرسپولیس در امور اقتصادی، زیربنایی، ورزشی، فرهنگی و حقوقی گام های بسیار مهمی برداریم که به گواه اهالی فن، رسانه ها و هواداران در تاریخ حیات پرسپولیس سابقه نداشته است.

  در بحث نتیجه گیری تیم فوتبال هم به رغم چالش ها و موانع بسیاری که از درون و برون در سال ۹۱ با آن مواجه شدیم، خداوند را شاکریم که هنوز می توان به قهرمانی تیم پرستاره و توانمند پرسپولیس در جام حذفی باشگاه های کشور امیدوار بود تا ان شاالله ویترین باشگاه پرسپولیس که تیم فوتبال بزرگسالان آن است، بتواند در آغاز سال جدید با قهرمانی در این جام دل هواداران را شاد کرده و شرایطی را فراهم کند که همه اتفاقات تیم فوتبال پرسپولیس در سال ۹۱، در بهار ۹۲ به افتخار آفرینی و سربلندی دوست داران آن ختم شود. همین طور این قهرمانی می تواند عاملی شود که اقدامات گسترده ای که در سایه تلاش شبانه روزی کادر مدیریتی باشگاه انجام شده، نمود بهتر و کامل تری داشته باشد. همانطور که پیش از این گفته بودیم سال ۱۳۹۱ سال برنامه ریزی در زمینه های مختلف و" کاشت" بود و سال ۱۳۹۲ سال اجرای برنامه ها و" برداشت" .

  امیدوارم حال که زمستان به آخر رسیده تیم فوتبال پرسپولیس هم بهار دل انگیزی را در پیش داشته باشد و در سایه توکل به خداوند متعال، همت، همدلی و تلاش مضاعف کادر فنی و بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران بتواند روی سکوی افتخار قرار گیرد.

  آرزو دارم در سال ۹۲ همه اعضای خانواده پرسپولیس که دل در گرو تیم محبوب خود دارند، بتوانند دوشادوش و در کنار هم قرار گرفته و ما را نیز در رسیدن به اهداف مدنظر همراهی کنند.

  برای همه پرسپولیسی ها در سال جدید علاوه بر تندرستی و سلامت، سالی سرشار از برکت و موفقیت در زندگی شخصی و روزهای خوش قهرمانی تیم محبوب شان را از خداوند متعال آرزو می کنم و امیدوارم با دعای خیر هواداران، بتوانیم در سال ۹۲ در آزمون خدمتگزاری به خانواده بزرگ و ۳۰ میلیونی پرسپولیس سربلند و موفق باشیم.

  ضمن توجه ویژه به فرامایشات مقام معظم رهبری و پیروی از رهنمودهای ایشان که در پیام نوروزی چشم انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند، از مدینه منوره سال نو را به تمامی ایرانیان به ویژه دوست داران پرسپولیس، صمیمانه و خالصانه تبریک عرض کرده و برای همه بهترین ها را آرزو می کنم.

  باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جام حذفی خانواده رسانه سلامت شبانه روزی کادر فنی و بازیکنان مقام معظم رهبری ملت ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها