• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32401

  تیم فوتبال زیر ۲۲ سال که به منظور شرکت در تورنمنت چهارجانبه قطر، تهران را به مقصد دوحه ترک کرده بود، امروز نخستین دیدار خود در این تورنمنت را برابر تیم مراکش برگزار می‌کند.

  به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، اعضای تیم فوتبال زیر ۲۲ پس از ورود به دوحه در هتل" ویندهام گراند ریجنسی" مستقر شدند و پس از صرف ناهار و استراحتی کوتاه، اولین تمرین خود را در محل کمپ تیم های ملی قطر برگزار کردند. اعضای تیم‎ های ترکیه و مراکش هم در هتل محل اقامت تیم ایران مستقر شده‎ اند.

  تورنمنت چهارجانبه قطر از امروز پنجشنبه در دوحه آغاز می شود. جلسه هماهنگی این رقابت ها روز گذشته با حضور نمایندگان تیم های ایران، قطر، مراکش و ترکیه برگزار شد. در نشست خبری هم ظهر روز چهارشنبه برگزار شد، علیرضا منصوریان و محسن مسلمان به عنوان نمایندگان تیم زیر ۲۲ سال ایران حضور داشتند.

  علیرضا منصوریان، سرمربی تیم زیر ۲۲ سال در مورد دیدار امروز این تیم برابر مراکش گفت: بازی سختی مقابل نماینده آفریقا داریم، اما برای این دیدار آماده شده ایم و از مردم عزیزی که در قطر حضور دارند درخواست می کنم که برای دیدن بازی ملی پوشان به استادیوم بیایند و آنها را تشویق کنند.

  منصوریان در مورد مراسم تحویل سال در قطر گفت: این مراسم برای ما و بازیکنان حال و هوای خاصی داشت و برای این بازیکنان جوان و به رسم همه مردم عزیزمان در ایران، سفره هفت سین گذاشتیم و همه با هم دعای تحویل سال را قرائت کردیم و پس از برگزاری مراسم و صرف چای و شیرینی در داخل هتل، ملی پوشان به اتاق های خود رفتند. البته باید حلول سال نو را به همه مردم عزیزم تبریک بگویم و از خداوند بزرگ برای همه آنها آرزوی سالی خوش و همراه با سلامتی و موفقیت را مسئلت دارم.

  ایران تحویل سال ترکیه تیم های ملی سفره هفت سین فدراسیون فوتبال فوتبال قطر مراکش مسلمان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها