• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32345

  بازیکن میانی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه از شرایط فوتبالی اش در سال گذشته راضی نیست گفت: مهمترین آرزویم در سال ۹۲ صعود تیم ملی به رقابت‌های جام‌جهانی است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، جواد نکونام در خصوص حضورش در اردوی تیم ملی و همزمانی آن با سال نو گفت: این اتفاق تازه ای برای من نیست و در سالهای گذشته هم اتفاق افتاده که در چنین موقعی در اردوی تیم ملی باشم، اما این شغل ماست و این حرفه ایجاب می کند که گاها این اتفاقها بیافتد و این مسایل جزئی از زندگی ماست و امیدوارم که در نهایت این تلاشها و دوری از خانواده، به موفقیت تیم ملی منجر شود و من فکر می کنم که این دوری ارزش این را دارد که بتوانیم این سختی ها را تحمل کنیم و انشااله نتیجه خوبی هم از آن بگیریم و در سال نو دل مردم را شاد کنیم.

  کاپیتان تیم ملی در خصوص حضورش در فوتبال ایران و پس از سالها دوری از آن گفت: در کل از شرایط فوتبالی سال گذشته ام راضی نیستم ولی اینکه سال گذشته را هم من و هم خانواده ام با سلامت طی کرده ایم، برایم از همه چیز مهم تر است و خدا را شکر می کنم، چرا که سال خوبی را در کنار خانواده ام سپری کرده ام.

  نکونام در ادامه در خصوص سال نو و آرزویش برای مردم گفت: در ابتدا امیدوارم که سال خوب و همراه با سلامتی برای همه ایرانی ها باشد و در سفرهای نوروزی به سلامت به سفر بروند و به سلامت برگردند و نمی تونم به آنها توصیه کنم، اما می توانم این آرزو و این دعا را برای همه ایرانی ها داشته باشم که همیشه سالم، سلامت و موفق باشند و در سفرهای نوروزی آنها به خیر و خوشی به پایان برسد و خاطره بسیار خوبی برایشان از تعطیلات سال ۱۳۹۲ باقی بماند.

  وی در پایان در خصوص ارزوی فوتبالی اش در فوتبال ملی و باشگاهی خود گفت: صعود به جام جهانی، آرزویم برای فوتبال ملی در سال ۹۲ و موفقیت با باشگاهم در لیگ ایران و پس از آن در لیگ قهرمانان آسیاست.

  اردوی تیم ملی ایران تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جواد نکونام خانواده رقابت های جام جهانی شکر صعود به جام جهانی لیگ قهرمانان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها