• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32297

  سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در اظهارنظری جنجالی مدعی شد در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان تقلب صورت گرفته است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید در گفت وگو با روزنامه گاردین چاپ انگلیس گفت: من در انتخاب بهترین مربی جهان در سال ۲۰۱۲ شرکت نکردم و از این بابت پشیمان نیستم. چندین تن از مربیان پس از این انتخابات به من گفتند که ما به تو (ژوزه مورینیو) رای داده ایم، اما فیفا رای آنها را به نام شخص دیگری لحاظ کرد.

    سرمربی رئال مادرید در حالی این اظهارات را مطرح کرده که فیفا یک روز بعد از انتخاب مسی و دل بوسکه، ریز آرای تمام افراد شرکت کننده را در یک فایل منتشر کرد.

  جایزه بهترین مربی جهان در سال ۲۰۱۲ در حالی به ویسنته دل بوسکه اهدا شد که ژوزه مورینیو در این مراسم به بهانه بازی های فشرده رئال مادرید شرکت نکرد، اما مارکا عکس هایی را منتشر کرد که در همان روز مراسم گالا، مورینیو تمرین تیم پسرش را از نزدیک دید.

  فیفا در واکنش به اتهامات ژوزه مورینیو گفت: لیست تمامی انتخابات سرمربیان تیم های مختلف به صورت دقیق منتشر شده است و هیچ گونه تقلبی در آن صورت نگرفته است.

  جایزه بهترین مربی جهان هر ساله با انتخاب سرمربیان، کاپیتان های تیم های مختلف و روزنامه نگاران به بهترین مربی جهان اهدا می شود.

  انتخابات انگلیس بازی جهان رئال مادرید فوتبال فیفا مراسم مورینیو جنجالی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها