• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322610

  سرمربی سابق استقلال شمع تولد 52 سالگی خود را در کنار دوستان فوتبالی اش فوت کرد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در روزهایی که کاملا از هیاهوی مربیگری و فوتبال دور است و تمرکز خود را روی رستوران داری و بیزینس قرارداده تولد 52 سالگی خود را در کنار دوستان فوتبالی اش با فوت کردن شمع جشن گرفت . سرمربی سابق استقلال که با پنج قهرمانی لیگ برتر رکورد دست نیافتنی در این رقابت ها دارد در شبی که فراز کمالوند سرمربی گشترش فولاد و یکی ، دو چهره دیگر ورزشی در کنار امیرعلی دانایی فر هنرپیشه سینما کنارش حضور داشتند کیک تولد 52 سالگی خود که منقش به تصویر او با پیراهن شماره 8 استقلال بود را برید تا رفته رفته پا به سن بگذارد.

  فراز کمالوند در مورد حضورش در جشن تولد امیر قلعه‌نویی گفت: من با امیرخان رابطه بسیار خوبی دارم و از دوستان قدیمی هم هستیم. ضمن اینکه هر زمان که در تهران باشم سعی می‌کنم با او دیدار داشته باشم.

  وی ادامه داد: شب گذشته آقای قلعه‌نویی با من تماس گرفت و از من خواست تا با همدیگر دیدار پرسپولیس و استقلال اهواز را تماشا کنیم و من به همین منظور نزد وی رفتم و اصلا از ماجرای جشن تولد خبری نداشتم و حتی از او گلایه کردم که چرا این موضوع را از قبل به من نگفت تا دست خالی نروم! هر چند که او در پاسخ گفت خودمم هم انتظار نداشتم که برایم جشن تولد بگیرند و این کار با زمینه قبلی نبود.

  استقلال پرسپولیس تعطیلات تولد قلعه نویی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها