• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322593

  سرمربی تیم والیبال ثامن‌الحجج خراسان گفت: در دیدار برابر متین صالحین ورامین به هیچ عنوان از 3 بازیکن خارجی همزمان استفاده نکردم.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس،جبار قوچان‌نژاد در خصوص آخرین شرایط تیم والیبال ثامن‌الحجج خراسان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و بعد از 3 برد شیرین و دلچسب برای یک بازی حساس آماده می‌شویم. باید در خانه به مصاف آلومینیوم المهدی برویم که به خوبی می دانیم چه کار سختی در پیش داریم؛ حریف مان قدرتمند است و خیلی باید مراقب باشیم. در این هفته توصیه ما به بازیکنان این است که مغرور نشوند و با دقت و قاطعانه به دنبال برد باشند.

  وی درمورد اینکه دیدار با آلومینیوم در مشهد برگزار خواهد شد یا در سبزوار، عنوان کرد: این مسابقه ما به میزبانی مشهد خواهد بود. اکثر مسابقات ما در مشهد است و نهایتاً 2-3 بازی را در سبزوار انجام خواهیم داد که یکی از آنها را برگزار کرده‌ایم. بسته به شرایط سالن مسابقه را انتخاب می‌کنیم و هیچ موضوع خاصی وجود ندارد. بازی‌هایی که در سبزوار است به نوعی ما هم میهمان هستیم.

  سرمربی تیم والیبال ثامن‌الحجج خراسان درخصوص اتفاقات بازی با متین و استفاده از 3 بازیکن خارجی، تصریح کرد: در هیچ شرایطی و حتی برای لحظه‌ای هم از 3 بازیکن خارجی در بازی استفاده نکردم، اما کاری کردم که شاید ناظر بازی هم بر آن اشراف کافی نداشت! ما در یک محاسبه منطقی تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد کردیم. زمانی که سرعتی‌زن خارجی‌مان در منطقه سرویس قرار گرفت و سرویس زد طبق روال همیشه جایش را به لیبرو داد. لیبرو در منطقه یک قرار گرفت و زمانی که هنوز به منطقه 5 نرسیده بود ما یک تعویض برای دفاع داشتیم که بازیکن خارجی‌مان جایگزین امیرحسینی شد و ما یک دریافت کننده خارجی در زمین داشتیم. لیبرو به منطقه 5 و سپس 4 آمد که به صورت اتوماتیک بازهم از زمین خارج شد.

  وی افزود: معترضان می گویند که چرا ما از 3 بازیکن خارجی همزمان استفاده کردیم در حالی که قانون می گوید می‌شود همزمان از 2 بازیکن خارجی در کف زمین استفاده کرد. کاری که ما کردیم هیچ مشکلی نداشت و دوستان کم لطفی کردند. این اتفاق تنها یک امتیاز رخ داد و فکر نمی کنم بخاطر آن یک تیم را بازنده کنند. من بازهم این کار را تکرار خواهم کرد، چراکه کارم درست بود. نمی‌دانم چرا این همه جوسازی می‌شود، ما هم دلیلی برای دفاع ندیدیم، چراکه برای اولین بار در یک مسابقه 3 از 5 ما توانستیم 4 بر صفر حریف خود را شکست دهیم.

  قوچان‌نژاد خاطرنشان کرد: وقتی تخلف انجام می‌شود ناظر بازی یا داور باید مانع تخلف شود، اما دو ست از بازی ما تمام شده بود که از طریق بلندگوی سالن شرایط را اعلام کردند که کار درستی نبود، چراکه جو سالن ورامین خیلی بد و بر علیه ما شد. هر تیم بزرگی هم بود در آن شرایط ممکن بود تمرکزش را از دست بدهد، اما با توجه به اینکه روز روز ما بود توانستیم متین صالحین را در ورامین مغلوب کنیم. بازیکنانم خیلی خوب و کم اشتباه بازی کردند.

  وی با بیان اینکه چون کارم اشتباه نبوده و قانونی بوده است بازهم اینکار را انجام می‌دهم، گفت: من باید از تعویض‌هایم استفاده کنم؛ یک بازیکن خارجی خوب دارم که کمتر به وی بازی می‌رسد و در چنین شرایطی از آن بازیکن استفاده خواهم کرد. نسبت به یک ستی که از ما گرفته‌اند هم شاید اعتراض کنیم، اما ما فعلاً فکر می‌کنیم که 3 بر صفر برنده شده‌ایم. جدول بازی و فیلم مسابقه هم وجود دارد؛ متینی‌ها می‌توانند فیلمی که آنالیزورشان ضبط کرده است را در اختیار فدراسیون قرار دهند تا تصمیم‌گیری شود. اگر فدراسیون رای را به نفع آنها اعلام کرد ما اعتراضی نخواهیم داشت.

  سرمربی تیم والیبال ثامن‌الحجج خراسان اظهار داشت: ما حتی بازیکن سوم خارجی‌مان را به اشتباه تا لب خط هم برای تعویض نیاوردیم، چه برسد بخواهیم وی را وارد زمین کنیم. بازی ما 3 بر صفر تمام شده است و اگر آن را 4 بر صفر اعلام کنند اعتراضی نمی‌کنیم!

  بازی جدول زمین مشهد والیبال

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها