• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322575

  هافبک عراقی استقلال با وجود بازگشت از چین تایپه هنوز برای تعیین تکلیف به ایران بازنگشته است.

  به گزارش پارس به نقل از "ورزش سه"، جاسم کرار بعد از این که با تصمیم مدیریت باشگاه استقلال از لیست نفرات این فصل کنار گذاشته شد در نخستین واکنش خود به این تصمیم مدعی شد بعد از بازگشت از چین تایپه به تهران خواهد آمد تا حضوری تکلیفش را با صدرنشین لیگ مشخص کند. این موضوع با استقبال مدیران استقلال هم روبرو شد ولی با گذشت چند روز یاغی عراقی هنوز به ایران بازنگشته تا به نوعی استقلالی ها را سرکار بگذارد.

  اما این که جاسم در این روزها کجاست و چه کار می کند هم قصه جالبی دارد. هافبک عراقی که همواره حضور فعالی در شبکه های اجتماعی دارد یکی، دو روز قبل تصویری از خود روی یکی از این شبکه ها قرار دارد که با دوستانش در یکی از مناطق خوش آب و هوای اربیل عراق در حال خوشگذرانی است. تصویری که بیشتر خشم استقلالی ها را برانگیخت و باعث شد آنها رد تصمیم خود برای کنار گذاشتن جاسم مصمم تر از قبل شوند.

  فف

  در همین گیر و دار رسانه های عراقی در خصوص هافبک ملی پوش خود پرده از رازی برداشتند که می تواند نقشه های جاسم برای آینده اش را لو بدهد. یکی از این رسانه ها دیروز از مذکرات کرار با چند باشگاه مطرح عراقی پرده برداشت و نوشت:« جاسم کرار با دادن پیشنهاد مالی نجومی سنگ بزرگی جلوی پای مدیران باشگاه های عراقی قرار داده و با این وضعیت بعید است باشگاهی بتواند با او قرارداد ببندد. به عنوان مثال باشگاه الزورا عراق وقتی خواستار جذب کرار شد با پیشنهاد 300 هزار دیناری (950 میلیون تومانی) این بازیکن برای نیم فصل روبرو شد تا جلو نیامده از تصمیمش پشیمان شود».

   

  حالا با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید تا نیم فصل تکلیف جاسم کرار با باشگاه استقلال به کجا خواهد کشید چون برخی اخبار حکایت دارد روند مذاکرات پنهانی صدرنشین لیگ با کاندیداهای جانشینی کرار از جمله بختیار رحمانی و یک هافبک برزیلی چندان مثبت پیش نمی رود و پرویز مظلومی هم قصد ندارد با این اوضاع قید جاسم کرار را بزند.

  استقلال ایران چین خشم نیم فصل

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها