• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32207

  ستاره سابق رئال مادرید و منچستر یونایتد در سن ۳۴ سالگی دل از مستطیل سبز کند و اعلام بازنشستگی کرد.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، مایکل اوون، ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس در سن ۳۴ سالگی از مستطیل سبز اعلام بازنشستگی کرد.

  اوون در صفحه اجتماعی خود در توییتر نوشت: به آنچه که در مسیر فوتبالی خود به دست آورده ام افتخار می کنم. پایان فصل جاری برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی می کنم. در حالی که ۱۷ سال سن بیشتر نداشتم با پیراهن لیورپول به میدان رفتم. بعد از آن به رئال مادرید رفتم و دوباره به انگیس برگشتم تا در تیم های منچستر یونایتد و نیوکاسل به میدان بروم. الان هم با استوک سیتی مشغول بازی کردن هستم. احساس می کنم که زمان آن فرا رسیده است تا از مستطیل سبز دل بکنم و برای همیشه به فوتبال خود پایان دهم.

  مهاجم سابق تیم ملی فوتبال انگلیس افزود: از عملکرد خود راضی هستم و احساس افتخار می کنم. در باشگاه های زیادی توپ زدم. من هم مانند هر کسی رویاهایی در جوانی داشتم و به بعضی از آنها دست یافتم. اگر مربیان، حامیانم و یا تماشاگران نبودند هرگر نمی توانستم تا این اندازه موفق شوم. از همه کسانی که برایم زحمت کشده اند تشکر می کنم. از خانواده ام به ویژه همسرم که همواره از من حمایت کردند تشکر می کنم. باید تشکر ویژه ای از مادرم داشته باشم که با جانفشانی و فداکاری اش سهم بسزایی در زندگی من داشت.

  انگلیس بازنشستگی بازی تیم ملی فوتبال خانواده رئال مادرید فوتبال کفش منچستر یونایتد اوون

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها