• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32197

  سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن از بازیکن جوان تیمش خواست که تلاش خود را بیشتر کند تا به موفقیت‌های خود تداوم بخشد.

  به گزارش پارس به نقل از سایت باشگاه راه آهن، علی دایی در مراسمی که برای تقدیر از علی عظیمی و محمدعلی بابارضی در باشگاه راه آهن برگزار شده بود، گفت: " علی عظیمی بر اساس توانایی های خودش برای تیم من بازی کرده است. من با بازی دادن او کار خاصی نکرده ام بلکه مربیان قدیمی اش زحمت کشیده اند و او را به اینجا رساند ه اند. او حدود یک سال و نیم است که با تیم بزرگسالان باشگاه تمرین می کند و باید تلاش زیادی برای پیشرفت بکند. او در اولین بازی اش گل مهمی زد اما باید بداند که با یک گل بهار نمی آید و باید کاری کند که این موفقیت ها ادامه داشته باشد. او در بازی با ملوان هم جزو بهترین های ما بود و اگر همین طور ادامه دهد در آینده حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد.

  دایی درباره توجه باشگاه به تیم های پایه و آینده این تیم ها گفت: " از باشگاه به خاطر توجهی که به تیم های پایه دارد تشکر می کنم. الان فرصت خوبی است که تیم های پایه روی اصول کار کنند و تا چهار پنج سال دیگر بتوانند تیم بزرگسالان را کامل تغذیه کنند.

  وی ادامه داد: متاسفانه قبلاً چنین شرایطی در باشگاه نبوده اما الان این علاقه برای سرمایه گذاری وجود دارد. در این شرایط باید تلاش مربیان تیم های پایه هم بیشتر شود و تیم های خوبی ببندند. الان تیم بزرگسالان با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی می کند و طبیعی است اگر تیم های پایه هم برمبنای این سیستم بازیکن بگیرند و بازی کنند، بازیکنانشان با این روش بیشتر آشنا می شوند و من هم هر وقت از آنها بازیکن بگیرم، برای هماهنگ کردنشان راحت تر هستم. به هر حال امیدوارم حمایت های باشگاه به همین شکل ادامه داشته باشد تا به موفقیت باشگاه و تیم های مختلف آن امیدوارتر باشیم. "

  بازی تغذیه راه آهن سرمایه گذاری علی دایی فوتبال تیم باشگاه دایی عظیمی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها