• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32159

  ستاره انگلیسی پاری سن ژرمن فرانسه با در آمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ انتخاب شد. در میان مربیان هم ژوزه مورینیو اول شد.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) به نوشته مجله" فرانس فوتبال" دیوید بکام با درآمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پردرآمدترین بازیکن فوتبال جهان در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ انتخاب شد.

  حقوق سالانه بکام در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳،۱/۷ میلیون یورو بود. او در مجموع ۱/۳ میلیون یورو هم پاداش دریافت کرد اما بیشتر در آمد این هافبک انگلیسی به کارهای تبلیغاتی او بر می گردد که به ۳۳ میلیون یورو رسید تا در مجموع با درآمد ۳۶ میلیون یورو به عنوان پر درآمدترین بازیکن جهان در این سال انتخاب شود.

  بعد از بکام، لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا با ۳۵ میلیون یورو نفر دوم شد. کریستیانو رونالدو هم با در آمد ۳۰ میلیون یورویی پشت سر رقیب همیشگی خود قرار گرفت.

  صاموئل اتوئو، نیمار، سرخیو آگرو، وین رونی، ابراهیموویچ، یحیی توره و فرناندو تورس هم به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

  در میان مربیان هم ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید با ۱۴ میلیون یورو به عنوان پر درآمدترین مربی فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ انتخاب شد. پس از او کارلو آنچلوتی سرمربی پاری سن ژرمن و مارچلو لیپی سرمربی شانگهای چین به ترتیب با در آمد ۱۲ میلیون یورو و ۱۱ میلیون یورو در رده های بعدی قرار گرفتند.

  بارسلونا جهان چین حقوق رئال مادرید فرانسه فوتبال کریستیانو رونالدو لیونل مسی یورو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها