• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32122

  سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: روند بسیار خوبی داریم و اگر این روند را ادامه دهیم قهرمان می‌شویم.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، زلاتکو کرانچار بعد از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: از همان اول برای برد به میدان آمدیم و می خواستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم. برنامه ای برای دفاع نداشتیم و از همان ابتدا با قدرت کارمان را دنبال کردیم. با کار فراوان حریف را در میانه زمین گرفتار کردیم. تراکتورسازی غافلگیر شد و توانستیم از غفلت حریفمان استفاده کنیم. نیمه دوم بازیکنانمان بازی را در دست داشتند و توانستیم گل سوم را به ثمر برسانیم به هر حال تراتکورسازی هم خوب کار کرد اما بخت با ما یار بود.

  وی در مورد شکست تیمش مقابل الغرافه قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مقابل الغرافه بازی را ما انجام دادیم اما گل را آنها زدند. اگر زودتر گل می خوردیم شاید می توانستیم جبران کنیم اما بد موقعی دروازه مان باز شد. بازیکنان بعد از این بازی انتقادات را پذیرفتند و بازگشت خوبی داشتند. ما یکسال است با سیستم ۲-۴-۴ کار می کنیم و این ترکیب جا افتاده و در این بازی شخصیت خودمان را نشان دادیم.

  کرانچار در مورد افت تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی در دو جبهه می جنگد و فشردگی بازی ها بسیار سخت است. فکر می کنم تراکتورسازی بعد از بازی با استقلال به دوحه رفت و در بازگشت از دوحه مقابل ما قرار گرفت. این احتمال را می دهم این موضوع باعث افت آنها شده باشد. امروز تلاش خوبی انجام دادیم و ۳ گلی که در این دیدار زدیم روی تلاش بازیکنان بود.

  وی در مورد تماشاگران تراکتورسازی عنوان کرد: از زمانی که به پرسپولیس آمدم این تماشاگران را می شناسم و می دانیم که آنها خوب بلد هستند تیم خود را تشویق کنند، امیداوارم در بازی آینده هواداران این تیم زمین را خوشجال ترک کنند.

  سرمربی سپاهان در مورد داوری این بازی و ۳ آفساید که علیه سپاهان گرفته شد، اظهار داشت: بازیکنانی که در پشت دروازه گرم می کردند شهادت دادند ۲ آفساید به اشتباه اعلام شده است. طبیعی است اشتباهاتی رخ دهد اما من در مورد داوری انتقاد نمی کنم.

  وی افزود: بعد از ۲ شکست غافلگیر کننده از صدر جدول چند هفته ای دور شدیم اما به کار خودمان ادامه دادیم و اگر این روند را ادامه دهیم قهرمان خواهیم شد. درست است فاصله زمانی بازی ها خیلی کم است اما از داشته هایمان استفاده می کنیم و بازی ها را خوب انجام می دهیم، خوشحالم با این همه فشار بازیکنان توانستند شرایط خوب خود را ادامه دهند.

  استقلال اصفهان بازی پرسپولیس جدول زمین فوتبال قطر لیگ قهرمانان آسیا روند

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها