• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32118

  سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با اعلام این که شهرداری تبریز قطب جدید فوتبال کشور خواهد شد، گفت: برای صعود مستقیم به لیگ برتر فصل آینده تنها سه بازی دیگر فاصله داریم.

  به گزارش پارس  به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، فراز کمالوند در دیدار خود و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریز با تأکید بر این که با قدرت و جدیت در سه بازی باقی مانده از لیگ آزادگان برابر حریفان به میدان خواهیم رفت افزود: تمام تلاش من و بازیکنان تیم این است که به قولی که به شهردار و فوتبال دوستان تبریزی داده ایم عمل کنیم و تیم را به لیگ برتر بازگردانیم.

  سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد موفق این تیم در طول فصل جاری رقابت های فوتبال دسته اول کشور خاطرنشان کرد: علی رغم مشکلاتی که به لحاظ نتیجه گیری در هفته های ابتدایی فصل داشتیم، با این حال آرام آرام تیم را به صدر جدول رساندیم و این مهم جز در سایه حمایت های مشفقانه و بی دریغ شخص شهردار تبریز و دلگرمی های ایشان امکان پذیر نبود.

  کمالوند در عین حال افزود: برای صعود به لیگ برتر سه بازی فینال گونه در پیش داریم که تمام تلاش خود را برای موفقیت و کسب امتیازات کامل از این دیدارها به کار خواهیم بست چراکه سرنوشت صعود به لیگ برتر در دست خودمان است.

  بازی جدول رقابت روابط عمومی شهرداری سرمربی تیم فوتبال شهرداری فصل آینده فوتبال کادر فنی و بازیکنان لیگ برتر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها