• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32107

  تیم ملی فوتبال کشورمان که برای اردوی آماده سازی خود قبل از دیدار با کویت، عصر امروز با ۹ بازیکن و اعضای کادر فنی وارد دبی شد.

  به گزارش پارس به نقل از  مهر، از میان ۲۳ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی در امارت و دیدار مقابل کویت، ۹ بازیکن و اعضای کادر فنی صبح امروز و ساعت ۱۰: ۵۰ صبح، تهران را به مقصد امارات ترک کردند و ساعت ۱۵ بعدازظهر امروز به دبی رسیده و پس از ورود به باشگاه ایرانیان که هتل محل اقامت تیم ملی است و صرف ناهار، برای استراحت به اتاقهای خود رفته و اولین تمرین خود را عصر امروز در زمین چمن باشگاه ایرانیان انجام خواهند داد.

  ۹ بازیکنی که امروز وارد امارات شدند، عبارتند از: رحمان احمدی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، آندرانیک تیموریان، مهرداد پولادی، مهرداد اولادی، قاسم حدادی فر، سید جلال حسینی و سید جلال رافخایی. بازیکنان دعوت شده ای که امروز در لیگ برتر بازی داشتندد، فردا سه شنبه عازم امارات خواهند شد و بازیکنان لژیونر هم در روزهای آینده و مطابق با برنامه زمانبندی اش اعلام خواهد شد، به اردوی تیم ملی ملحق می شود. همچنین فردا بازیکنان استقلال و سپاهان که به تیم ملی دعوت شده اند به دبی خواهند آمد.

  تیم ملی فوتبال ایران که برای برپایی اردویی آماده سازی راهی امارات شده است، روز ۶ فروردین ماه سال آینده در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در کویت به مصاف تیم ملی ایران کشور خواهد رفت.

  اردوی تیم ملی استقلال و سپاهان بازی تیم ملی تیم ملی ایران دبی فوتبال کویت لیگ برتر مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها