• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32092

  بازیکن تیم استقلال پس از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: تماشاگران نباید از بازیکنان تیم توقع داشته باشند که خوب ظاهر شوند چون آنها تا اینجا هم خیلی تلاش کردند و با بی‌پولی کنار آمدند.

  به گزارش پارس به نقل از رفارس، مجتبی جباری پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: این هفته نتوانستم تمرین کنم چون به دنبال حل کردن مسائل مالیاتی و مشکلات به وجود آمده برای پاسپورت خودم بودم.

  وی ادامه داد: متأسفانه در شرایطی که چنین بازی های سخت و حساسی پیش رو داریم به بازیکنان حتی ۱۰ تا ۲۰ درصد قراردادشان را ندادند تا بتوانند با آن زندگی خود را اداره کنند، حتی دو تن از دروازه بانان جوان تیم شب ها با کلاه و دستکش در کمپ می خوابیدند و این بازیکنان تیم بودند که تصمیم گرفتند تا جایی برای زندگی آنان فراهم کنند.

  بازیکن تیم استقلال ادامه داد: تماشاچیان نباید بیش از این از ما توقع داشته باشند چون بازیکنان خیلی تلاش کردند و غیرت به خرج دادند اما مسئولانی که باید پاسخ دهند موبایل هایشان را خاموش کرده اند.

  جباری افزود: بازیکنان جوان تیم که یکی دو تا هم نیستند وضعیت خوبی ندارند، مسئولان دقیقاً یاد گرفته اند که چه کار کنند و در روز بازی ها وعده دادن پول می دهند اما بازهم خبری نمی شود.

  بازیکن تیم استقلال تصریح کرد: ما نباید این بازی را مساوی می کردیم اما متاسفانه بازیکنان ما به خاطر مسائل مالی تمرکز لازم را نداشتند، مردم باید بدانند وضعیت بازیکنان تیم خوب نیست.

  استقلال بازی پول مجتبی جباری مشکلات موبایل نفت تهران تیم بازیکنان جوان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها