• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32058

  سرپرست کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: پنج بازیکن محروم تیم فوتبال برق در بازی بعدی این تیم می‌توانند به میدان بروند.

  به گزارش پارس به فارس، به دنبال عدم حضور برق شیراز در تبریز و دیدار مقابل شهرداری این شهر کمیته انضباطی در رای ابتدایی خود تیم برق شیراز را از جدول بازی ها کنار گذاشت اما در رای دوم اعلام کرد این تیم با وجود اینکه بلیت هواپیما پیدا نکردند می توانم در ادامه مسابقات حاضر شوند.

  هوشنگ نصیرزاده سرپرست کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدارسیون فوتبال با اشاره به نکته مهمی که در تیم برق شیراز وجود دارد عنوان کرد: تیم برق شیراز در دیدار مقابل شهرداری یک اخراجی و ۴ بازیکن ۳ اخطاره دارد، یعنی ۵ نفر از بازیکنان این تیم محروم هستند با توجه به اینکه دیدار بعدی برق با سایپای شمال است، مسئولان سازمان لیگ و کمیته انضباطی باید به این نکته توجه داشته باشند که هر پنج بازیکن محروم برق تنها در دیدار مقابل شهرداری محروم بودند و می توانند بازی این تیم مقابل سایپا به میدان بروند.

  وی ادامه داد: هر زمان که دیدار برق وشهرداری تبریز برگزار شود این ۵ بازیکن نمی توانند به میدان بروند، زیرا در ابطال بازی برق و شهرداری شیرازی ها مقصر بودند و از آنجایی که آیین نامه انضباطی فدارسیون فوتبال ایران در این باره ساکت است اما آیین نامه انضباطی فیفا دقیقا این موضوع را توضیح می دهد.

  آیین نامه بازی برق جدول سازمان لیگ شهرداری فدراسیون فوتبال فوتبال فوتبال ایران هواپیما

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها