• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32045

  در حالی که به آغاز بازی دو تیم استقلال و نفت تهران در چارچوب لیگ برتر زمان زیادی باقی نمانده، شمار اندکی تماشاگر خود را به ورزشگاه رسانده‌اند.

  به گزارش پارس به نقل از  تسنیم، دیدار تیم های استقلال و نفت تهران در هفته سی ام لیگ برتر در حالی از ساعت ۱۵: ۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که کمتر از هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

  * استقبال کم هواداران استقلال از این دیدار باعث تعجب بازیکنان هر دو تیم شده است. اطراف ورزشگاه آزادی خلوت است و هواداران کمی در حال ورود به ورزشگاه هستند.

  * سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، حسن اشجاری، علی حمودی، جواد نکونام، جی لوئید ساموئل، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور، ایمان موسوی و فرزاد حاتمی ترکیب تیم استقلال و حامد فلاح زاده، وریا غفوری، بهمن کامل، هادی شکوری، وحید حمدی نژاد، میثم حسینی، علی عزتی، یعقوب کریمی، محمدحسین مهر آزما، رضا نوروزی و سیدامین منوچهری ترکیب تیم نفت را تشکیل می دهند.

  * خسرو حیدری و ساموئل بیش از سایر بازیکنان مورد تشویق قرار گرفتند.

  * هواداران استقلال همچنین امین منوچهری و میثم حسینی بازیکنان سابق استقلال را که در ترکیب نفت حضور دارند، مورد تشویق خود قرار دادند.

  * میثم حسینی با پوشیدن کفش قرمز واکنش هواداران استقلال را برانگیخت و هواداران استقلال خطاب به مدافع نفت شعار دادند: " میثم یادت باشه کتونیت آبی باشه" .

  * اسکوربورد ورزشگاه با نشان دادن سفره هفت سین به مناسبت فرارسیدن سال جدید ایام نوروز را به هواداران حاضر در ورزشگاه تبریک گفت.

  استقلال ایام نوروز بازی جواد نکونام سفره هفت سین کفش لیگ برتر منوچهری نفت تهران ورزشگاه آزادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها