• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32041

  استقلال با وجود یک بازی ضعیف و سرد برابر نفت تهران، با تک امتیاز این دیدار همچنان صدرنشین لیگ برتر باقی ماند.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، از هفته سی ام لیگ برتر فوتبال ایران استقلال برابر نفت تهران به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا نکرد. بازی سرد و بی روح از سوی دو تیم در آخرین روزهای سال ۹۱ نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک نداشت.

  گلهای این دیدار را فرزاد حاتمی در دقیقه ۱۶ برای استقلال و رضا نوروزی در دقیقه ۶۳ برای نفت تهران به ثمر رساندند.

  در نیمه نخست در حالی که دو تیم با احتیاط بازی می کردند، در دقیقه ۱۶ خسرو حیدری با نفوذ از جناح راست نفت تهران با یک پاس روبه بیرون فرزاد حاتمی را صاحب توپ کرد و شوت محکم حاتمی درون دروازه ی نفت تهران قرار گرفت تا اولین فرصت گلزنی استقلال تبدیل به گل شده و حساب کار یک بر صفر به سود این تیم شود.

  در دقیقه ۱۹ این دیدار میثم حسینی صاحب فرصت خوبی شد که شوت این بازیکن به سمت دروازه استقلال با بلوکه شدن توسط مدافعان استقلال روبه رو شد و در ادامه این توپ برابر رضا نوروزی قرار گرفت که ضربه محکم رضا نوروزی به شکلی خطرناک از بالای دروازه ی استقلال راهی اوت شد.

  در دقیقه ۳۲ وریا غفوری با یک ارسال درون محوطه شش قدم استقلال فرصت خوبی را برای تیمش ایجاد کرد که با دخالت مدافعان استقلال این فرصت برای نفت تهران از دست رفت.

  در دقیقه ۳۶ بعد از زدن ضربه کاشته از سوی نفت، این توپ برابر هادی شکوری قرار گرفت که ضربه محکم این بازیکن با فاصله ای اندک از کنار دروازه استقلال به اوت رفت.

  در ادامه تلاش دو تیم بی نتیجه ماند تا نیمه اول این دیدار با همان تک گل حاتمی به سود استقلال به پایان برسد.

  به گزارش ایسنا، در نیمه دوم باز هم بازی متعادل و سردی از سوی دو تیم ارائه شد. همچنین در آغاز این نیمه موسوی جایش را به فرهاد مجیدی داد.

  در دقیقه ۶۲ ساموئل در شرایطی تک به تک با دروازه بان نفت صاحب توپ شد که خروج به موقع دروازه بان نفت مانع از گلزنی ساموئل شد.

  در دقیقه ۶۳ گل تساوی برای نفت تهران به ثمر رسید. شوت رضا نوروزی با برخورد به حسن اشجاری تغییر مسیر داد تا دور از دستان رحمتی در دروازه استقلال جای بگیرد.

  در دقیقه ۷۳ شوت ساموئل از روی خط محوطه جریمه در آغوش دروازه بان نفت قرار گرفت. در همین زمان هاشم بیک زاده به جای حسن اشجاری برای استقلال به میدان آمد.

  در دقیقه ۷۴ فرهاد مجیدی در شرایطی نامتعادل و تک به تک شوتی به سمت دروازه نفت زد که به کرنر تبدیل شد. مجیدی در این صحنه اعتقاد داشت بر رویش خطای پنالتی صورت گرفته است.

  در دقیقه ۸۰ مجیدی از گوشه محوطه جریمه در فرصتی مناسب به سمت دروازه نفت شوت زنی کرد که ضربه این بازیکن با فاصله از کنار دروازه نفت راهی اوت شد.

  در دقیقه ۸۸ فرزاد حاتمی با یک ضربه سر می توانست تیمش را پیش بیاندازد که ضربه سر این بازیکن به شکلی خطرناک از کنار دروازه نفت تهران به اوت رفت.

  در دقیقه ۹۲ جباری آخرین فرصت این بازی را از دست داد. ضربه سر این بازیکن با فاصله ای ناچیز از کنار تیرک افقی دروازه نفت به اوت رفت تا بازی با همان تساوی یک بر یک به پایان برسد.

  با این نتیجه استقلال با ۶۰ امتیاز همچنان در صدر جدول باقی ماند و نفت تهران هم با ۴۸ امتیاز در همان رده پنجم باقی ماند.

  استقلال بازی جدول دانشجویان ایران دروازه بان فرهاد مجیدی لیگ برتر لیگ برتر فوتبال ایران نفت نفت تهران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها