• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31992

  مربی سابق تیم‌های لیگ برتری می‌گوید خودش فیروزی را به هیات مدیره‌ی نفت آبادان معرفی کرده است.

  به گزارش پارس ، عبدالله ویسی در گفتگو با ایسنا درباره ی مسائل مطرح شده درباره ی او در نفت آبادان گفت: پیش از آمدن و بعد از رفتن کاستا و کاسیمیرو با من صحبت شده بود که سرمربی گری نفت را قبول کنم. قبل از فیروزی هم به من گفته بودند. با این حال من خودم فیروزی را معرفی کردم و گفتم او بچه ی آبادان است و پیشکسوت نفت آبادان است و او گزینه بهتری است. من او را خیلی دوست دارم و ۱۰ برابر هم علیه من صحبت کند، من چیزی نمی گویم.

  وی افزود: مردم آبادان در شعارهایشان من را صدا می کردند و می گفتند به این تیم بپیوندم و خودم هم دوست داشتم کمکی کنم. به هر حال بعد از اینکه فیروزی بستری شد به من گفتند بیا و من ابتدا به ملاقات فیروزی رفتم و دیدم از لحاظ روحی بسیار بهم ریخته است. با این حال به هیات مدیره گفتم که می تواند در ادامه کنار تیم باشد و اگر شود من کنار ایشان به صورت مجانی و بدون گرفتن یک تومان به نفت آبادان کمک خواهم کرد. وضعیت آبادان خراب است و حیف است در لیگ، این شهر نماینده ای نداشته باشد.

  او افزود: این را وظیفه ی خودم می دانستم و می دانم. ایشان هم دیروز عصبانی بودند و پای مرا به میان کشیدند. این درحالی بود که من توقع چنین چیزی را نداشتم و اعتقاد دارم کارش حرفه ای نبود. الان هم گزینه ی سرمربیگری نفت آبادان نیستم و اگر هم قرار باشد چهار تیم از لیگ برتر سقوط کند باید قبول کرد که نفت آبادان سقوط کرده است و در لیگ یک هم من بلد نیستم مربی گری کنم و فکر می کنم آنجا مربی های خاص خودش را می خواهد.

  سرمربی سابق پیکان و صبای قم درباره ی پیشنهاد از کمیته جوانان فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم جوانان هم به ایسنا گفت: دوماه پیش به من پیشنهاد دادند و من هم به آنها گفتم فکر می کنم و پاسخ می دهم. بعد از این ماجرا هیچ صحبتی نشده و فکر می کنم از کاندیداهای تیم ملی کنار گذاشته شده ام. البته به آنها هم گفتم تیم ملی جوانان چون زیربنای تیم ملی بزرگسالان است باید امکاناتی شبیه آنرا داشته باشد وگرنه کاری نمی توان کرد.

  ویسی در پایان افود: برای سال بعد با یک تیم لیگ برتری صحبت هایی انجام داده ام و به احتمال ۹۰ درصد سال آینده در آن تیم خواهم بود.

  تیم ملی تیم های لیگ صبای قم فدراسیون فوتبال لیگ برتر نفت نفت آبادان تیم ویسی فیروزی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها