• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31983

  " وقتی مسی را در زمین می‌بینم احساس آرامش و اطمینان می‌کنم" . این حرفی است که دستیار ویلانووا پس از پیروزی برابر رایو وایکانو بر زبان آورد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، بارسلونا در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگا با درخشش لیونل مسی و داوید ویا، رایو وایکانو را با نتیجه سه بر یک شکست داد و اختلاف سیزده امتیازی خود با رئال مادرید تیم دوم جدول رده بندی را حفظ کرد.

  جوردی رورا که در غیاب تیتو ویلانووا سکان هدایت آبی-اناریها را در دست دارد به ستایش از لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیمش پرداخت و گفت: مسی اهمیت بسیار زیادی برای بارسلونا دارد. حضور او در میدان اطمینان خاطر به من می دهد؟ چه می توانم درباره او بگویم. همین بس که بهترین بازیکن چهار سال اخیر فوتبال جهان بوده است. حضور مسی یعنی اطمینان.

  داوید ویا به همراه مسی در دیدار برابر رایو وایکانو ستاره های بی چوان چرا تیمشان بودند به طوری که هر سه گل با همکاری این دو بازیکن صورت گرفت. رورا از اینکه داوید ویا را در اوج می بیند بسیار خوشحال است: " از هماهنگی بی نظیر مسی با ویا بسیار خوشحالم. ویا بازیکنی تاثیرگذار برای ما به شمار می آید. او در دیدار برابر میلان هم خوش درخشید. این دومین بازی پیاپی تاثیر گذار او به شمار می آید. ویا جایگاهی خاص در بارسلونا دارد. خوشحالم که او از دوران مصدومیت رها شده و به شرایط اوج رسیده است.

  بارسلونا با این پیروزی ۷۴ امتیازی شد و به صدرنشینی خود در جدول رده بندی تداوم بخشید.

  بارسلونا بازی جدول جهان رئال مادرید رقابت زمین فوتبال لیونل مسی مسی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها