به گزارش از پارس به نقل از خبگزاری فارس،علی حمودی  در مورد پیروزی تراکتورسازی مقابل سایپا و صعود این تیم به جمع 4 تیم پایانی جام حذفی عنوان کرد: بازی مقابل سایپا بسیار سخت بود.در این دیدار دو تیم تلاش زیادی کردند و واقعا مسابقه درگیرانه‌ای را چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ صحبت‌هایی که بین بازیکنان صورت گرفت مشاهده کردیم. در کل خوشحالم که به پیروزی رسیدیم و توانستیم به جمع 4 تیم نهایی برویم.

وی در مورد اینکه در دیدار مقابل سایپا بار دیگر بازوبند کاپیتانی را بر دست بست، خاطرنشان کرد:در سه مسابقه اول که در ترکیب ثابت قرار داشتم بازوبند را به دست بستم. وقتی در نیمه دوم میرهانی هاشمی وارد زمین شد با توجه به سابقه بیشتر او بازوبند را در اختیارش قرار دادم. قبل از مسابقه شاهین ثاقبی به من گفت اگر گل زدم بازوبند را به من می‌دهی که من هم این مسئله را قبول کردم. وقتی شاهین گل زد از هاشمی خواستم بازوبند را به او بدهد و این اتفاق افتاد.

مدافع تراکتورسازی در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند با قهرمانی در جام حذفی ناکامی در لیگ را جبران کند، گفت: بازی‌های لیگ اهمیت بسیار زیادی دارد. درست است که ما در جمع چهار تیم پایانی جام حذفی هستیم اما متأسفانه در لیگ نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. باید تمام تمرکزمان روی لیگ باشد تا بتوانیم با کسب نتایج مناسب در دیدارهای پیش رو به جایگاه‌مان در جدول ارتقاء ببخشیم. شاید با دو سه پیروزی بتوانیم خود را به جمع مدعیان اضافه کنیم. امیدوارم پس از تعطیلات این اتفاق بیفتد.

حمودی در مورد تعطیلات لیگ برتر و اینکه بارها این مسئله مورد انتقاد اهالی فوتبال قرار گرفته است، تصریح کرد: همیشه باید به تیم ملی احترام بگذاریم. تیم ملی اهمیت بسیار زیادی دارد و تمام زحماتی که در لیگ می‌کشیم برای موفقیت تیم ملی است.البته شاید می‌شد تعطیلات لیگ را کمتر کرد. چرا که در این وضعیت هم آمادگی بازیکنان بهتر حفظ می‌شد.در کل باز هم می‌گویم باید به تیم ملی احترام گذاشت چرا که تمام تلاش‌هایی که ما می‌کنیم برای موفقیت تیم ملی است.

وی در مورد اینکه این روزها بحث اتمام سربازی بازیکنان تراکتورسازی در نیم فصل مطرح شده است اظهار داشت: نیم‌فصل سربازی من به اتمام می‌رسد و یک سال و نیم دیگر با سپاهان قرارداد دارم. این مسئله که من در تراکتورسازی بمانم یا نه بستگی به توافق تراکتورسازی و سپاهان دارد. باید ببینیم این دو باشگاه چه تصمیمی می‌گیرند.

مدافع تراکتورسازی در رابطه با اینکه آیا مذاکراتی در این راستا صورت گرفته است عنوان کرد: باید تراکتورسازی با سپاهان مذاکره کند. اگر بتوانم به تراکتورسازی کمک کنم خوشحال می‌شوم که در این تیم بمانم و اگر هم تراکتورسازی نتوانست سپاهان را متقاعد کند با توجه به قراردادی که دارم باید در خدمت آن تیم باشم.