• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31907

  مدیر هتل پردیس کرج با اتنقاد از باشگاه گهر می‎گوید پول تو جیبی بازیکنان گهر را هم در برخی مواقع داده است.

  به گزارش پارس ، سلطانی در گفت‎ وگو با ایسنا، با بیان این‎ که باشگاه گهر قصد ندارد طلب ۲۴۰ میلیون تومانی را پرداخت کند، افزود: بارها به دفتر آقای تورگ نماینده دادستانی در باشگاه گهر مراجعه کرده‎ ام ولی جواب درست و حسابی نگرفته‎ ام و می‎ گویند طرف حساب من، آقایان عابدینی و هدایتی هستند که من هم نمی‎ توانم پولم را از آنها بگیرم.

  وی ادامه داد: ۲۴۰ میلیون تومان را که هیچ نداده‎ اند حتی ۳۷ میلیون هم طلب دوره جدید است که آن را هم نمی‎ دهند و می‎ گویند فقط ۱۴ میلیون می‎ دهیم. قرار بود دیروز این پول را بدهند که هنوز خبری نشده و هرچقدر تماس می‎ گیرم، جواب نمی‎ دهند.

  سلطانی با اشاره به این‎ که خدا را شاهد می‎ گیرم به‎ خاطر بدهی‎ های گهر خانه‎ ام را فروخته‎ ام، خاطرنشان کرد: آن خانه را من فروختم ۲۰۰ میلیون تومان که الان قیمتش به ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است. گهری‎ ها در حقم نامردی کرده‎ اند و نمی‎ دانم چکار کنم.

  مدیر هتل پردیس در ادامه صحبت‎ هایش گفت: چون خودم لر هستم به‎ خاطرهمشهری‎ هایم به گهری‎ ها کمک کردم و تمام امکانات رفاهی و ورزشی هتل را در اختیارشان گذاشتم. چک باشگاه را دارم اما هنوز آن را برگشت نزده‎ ام و دوست ندارم این کار را انجام بدهم.

  وی عنوان کرد: بازیکنان گهر گناهی ندارند و آنها هم می‎ گویند خیلی تلاش می‎ کنند تا مسوولان باشگاه راضی شوند و پولم را بدهند اما فایده‎ ای ندارد. تعدادی از بازیکنان قبل از این‎ که برای بازی با داماش به دورود بروند، از من طلب حلالیت کردند.

  بازی پول چک باشگاه مدیر هتل گهر lrm پردیس گهری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها