• لینک کوتاه
 • کد خبر: 31890

  سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن گفت: اگر گیتی‌پسند یارگیری خوبی داشته باشد می‌تواند در جام باشگاه‌های آسیا نتیجه خوبی بگیرد.

  به گزارش پارس ، فریبا صادقی در گفت وگو با فارس، درباره کمک به باشگاه گیتی پسند برای حضور در جام باشگاه های زنان آسیا گفت: گیتی پسند در جام باشگاه های آسیا در گروه سختی قرار گرفته و مهم این است که در مسابقات خوب ظاهر شود. اگر این تیم یارگیری قوی داشته باشد و اسکلت تیم خوب بسته شود، نتایج قابل قبول را خواهد گرفت. از من هم به صورت تلفنی دعوت کرده اند تا به عنوان مشاور فنی فعالیت کنم.

  وی در پاسخ به این سوال که قبول می کنید در گیتی پسند فعالیت کنید یا خیر، اظهار داشت: اولویت من تیم ملی است، اگر تداخلی با تیم ملی وجود نداشته باشد با گیتی پسند همکاری می کنم.

  صادقی که پیش از این نیز به عنوان نایب رئیس هیئت والیبال استان انتخاب شده بود، با اشاره به اضافه شدن یک تیم دیگر در لیگ برتر از سال آینده، عنوان کرد: به فولاد سپاهان پیشنهاد داده ایم سال آینده تیمداری کند، اگر این باشگاه قبول کند، اصفهان ۳ تیم در لیگ برتر خواهد داشت. در این چند سال اخیر اصفهان در والیبال رشد داشته و حتی در تیم های پایه هم روی سکو بوده است. دلیل عمده این رشد فعال بودن باشگاه ها است.

  صادقی در پاسخ به این سوال که آیا سال آینده هم قصد همکاری با ذوب آهن را دارید، گفت: امیدوارم شرایط خوب باشد. امسال هم بازیکنان معرفت نشان دادند و بدون قرارداد و پول بازی کردند، هر سال که نمی توانند این کار را انجام دهند. با خصوصی شدن ذوب آهن سال آینده با شرایط خوب در لیگ حاضر می شویم.

  اصفهان بازی پول تیم ملی جام باشگاه های آسیا ذوب آهن رشد زنان لیگ برتر والیبال
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها