• لینک کوتاه
 • کد خبر: 318025

  رئال مادرید صدر نشین رقابت های لالیگا اسپانیا برای ادامه دادن به روند موفقیت خود و حفظ صدر نشینی در لالیگا به میزبانی لاس پالماس رفتند که در پایان موفق به کسب 3 امتیاز با ارزش و مهم این دیدار شدند.

  رئال مادرید موفق شد با نتیجه 3-1 لاس پالماس را شکست دهد تا همچنان صدر نشین لالیگا اسپانیا باشد.

  رئال مادرید که از فرصت بدست آمده در هفته های گذشته استفاده کرده بود و در عدم نتیجه گیری بارسلونا و اتلتیکو مادرید توانسته بود خود را به صدر جدول برساند، برای تداوم صدر نشینی خود در حالی که با 21 امتیاز  در صدر جدول قرار داشت به مصاف لاس پالماس 6 امتیازی در رده 18 جدول رفت.

   در  دقیقه ی 4 ایسکو موفق شد گل برتری رئال مادرید را به ثمر برساند تا رئال از حریف خود پیش بیافتد، پس از آن در دقیقه ی 14  کریستیانو رونالدو موفق شد گل دوم را برای رئال به ثمر برساند تا این تیم شروعی طوفانی داشته باشد، لاس پالماس برای دفاع از حیثیت خود در دقیقه ی 31 توسط هرنان موفق به گلزنی شد تا اختلاف شکست به حداقل برسد و در نهایت در دقیقه ی 43 خسه موفق شد در همان نیمه اول کار لاس پالماس را تمام کند و گل سوم را برای رئال مادرید به ثمر برساند.

  رئال مادرید  با این پیروزی 24 امتیازی شد و در صدر جدول لالیگا باقی ماند، لاس پالماس نیز با این شکست 6 امتیازی در رده هجدهم باقی ماند.

  اسپانیا بارسلونا رقابت کریستیانو رونالدو لالیگا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها