~~

به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از داربی هشتاد و یکم پایتخت چه بود، اظها‌ر کرد: بازی خوب و جوانمردانه‌ای را هر دو تیم ارائه دادند و فکر می‌کنم که همه از دیدن این بازی لذت بردند. خدا را شکر فضای داربی دور از بی احترامی‌ها بود و ما شاهد یک بازی تماشاگر پسند بودیم. من به بازیکنانم و کادرفنی استقلال خسته نباشید می‌گویم، چرا که با جان و دل تلاش خود را انجام دادند. امیدوارم که در ادامه کار هم بتوانند مسیر پیشرفت را طی کنند.

او در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره برخی انتقادها به قضاوت ترکی در اواخر داربی دیروز و وقت‌های اضافه هم گفت: بهتر است درباره داوری صحبتی نکنم. هر چند که شاید بهتر بود داور سوت بازی را می‌زد، اما کارشناسان دقیقا بهتر می‌توانند صحبت کنند و من قضاوتی در این رابطه نمی‌کنم.

مدیر‌عامل استقلال در پاسخ به این سوال که تکلیف جاسم کرار در نهایت چه خواهد شد، گفت: تکلیف روشن است. من گفته بودم که دیگر نمی‌خواهیم کرار را نگه داریم. تنها بحثی که باقی‌ مانده، نحوه جدایی او است که باید بررسی شود. آقای نظری جویباری در این زمینه باید اقداماتی را انجام دهند و مشکلی نیست.