~~

به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس مهدی تارتار بعد از شکست تیمش در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل ذوب آهن گفت: در نیمه اول بازی خوبی ارائه کردیم. بازی در نیمه اول پایاپای بود. در نیمه دوم هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم بازیکنان ما به خاطر آب و هوای خاص اصفهان خیلی زود افت کردیم. شرایطی نداریم که در هر بازی 3 بازیکن را تغییر دهیم. آنها در نیمه دوم از ما برتر بودند و به حقشان رسیدند یک روز 5 گل به حریف می‌زنیم و روزی 4 گل می‌خوریم باید از این نتایج درس بگیریم تا در ادامه موفق شویم.

وی در مورد اینکه آیا حضور میلاد و مهرداد محمدی در برنامه نود باعث افزایش غرور این بازیکنان و افت کیفیت فنی آنها شده است، افزود: از تمام بازیکنانم راضی هستم. بازیکنان برخی نکات را گوش نکردند. شاید این مسئله به خاطر خستگی است. بحث برنامه نود برای افت بازیکنان مطرح نیست. میلاد و مهرداد محمدی با تمام وجود در خدمت تیم هستند و دچار غرور نشدند. این بازیکنان شناخته‌تر شدند در هر بازی دو نفر مامور گرفتن آنها هستند به آنها گفتم باید تنوع داشته باشند تا جلوی کارشان گرفته نشود. تعطیلات پیش رو است. تعدادی از بازیکنان ما به تیم ملی امید و بزرگسالان می‌روند و نمی‌توانیم با آنها کار کنیم.

سرمربی راه آهن در پاسخ به این سوال  چرا می‌گوید آب و هوای اصفهان کار را سخت می‌کند، تصریح کرد: موضوع ارتفاع در اصفهان وجود دارد که بازیکنان را از لحاظ اکسیژن دچار مشکل می‌کند. بحث خستگی هم در میان است. ما نمی‌توانیم دایره بازیکنان گسترده‌ای داشته باشیم. راه آهن دیر شکل گرفت و تمرینات بدنسازی اول فصل را از دست داد.

تارتار در پایان تصریح کرد: بعد از دیدار جام حذفی در تعطیلی 20 روزه لیگ فرصت آماده سازی داریم. ما در جام حذفی با سپاهان بازیی داریم. در جام حذفی و لیگ کارمان را پیش می‌بریم و با قدرت کار خواهیم کرد در نیم فصل تغییرات خواهیم داشت و نفرات جدیدی را جذب خواهیم کرد.