• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317948

  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: کسب یک امتیاز مقابل نفت بیشتر به درد ما می‌خورد، هرچند که با پیروزی می‌توانستیم صدرنشین جدول شویم

  ~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس عبدالله ویسی پس از تساوی بدون گل تیم‌های استقلال خوزستان و نفت، اظهار داشت: بازی کاملاً تاکتیکی و جوانمردانه‌ای دو تیم به نمایش گذاشتند. هم نفت و هم استقلال خوزستان موقعیت‌های خوبی داشتند که در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید و سهم هر یک از تیم کسب یک امتیاز شد که این موضوع به درد ما بیش‌تر می‌خورد، البته ما با پیروزی می‌توانستیم به صدر جدول صعود کنیم اما یک امتیاز هم مقابل تیم قدرتمند نفت، هنر بازیکنانم را نشان می‌دهد.

  وی افزود: به هواداران تبریک می‌گویم. آنها با حضور گرم‌شان در ورزشگاه به خوبی دو تیم را تشویق کردند، مخصوصا از تماشاگران تیم خودمان کمال تشکر را می‌کنم.

  سرمربی استقلال خوزستان درمورد اینکه انتظار می‌رفت هواداران تیم‌اش بیش‌تر خویشتن‌داری کنند، گفت: گاهی مسائل در ورزشگاه پیش می‌آید که تماشاگران عصبی می‌شوند، البته من و کادر فنی‌ام وظیفه داریم که آنها را آرام کنیم و این کار را هم انجام دادیم، فکر می‌کنم در این بازی هم دو مورد پیش آمد که 5 ثانیه بیش‌تر به طول نیانجامید. اگر مشکل خاصی بوده من همین جا عذرخواهی می‌کنم.

  وی درمورد تعطیلی مسابقات خاطرنشان کرد: صد درصد تعطیلی رقابت‌ها به ضرر ماست؛ چراکه باید دوباره بدنسازی کنیم، و برگزاری بازی‌های دوستانه هم به ضرر ما خواهد بود؛ چراکه تیم‌های مقابل خود را می‌خواهند نشان بدهند و این موضوع احتمال آسیب‌دیدگی بازیکنانم را افزایش می‌دهد. این تعطیلات به ضرر تمام تیم‌هاست. امیدوارم سازمان لیگ در ادامه برنامه خوبی در نظر گرفته باشد، بازی‌های دوستانه دراین مدت بسیار خطرناک است؛ چراکه احتمال مصدومیت بازیکنانم را افزایش می‌دهد.

  ویسی درمورد اینکه آیا فکر می‌کند تیمش پس از تعطیلات هم بتواند به این روند ادامه دهد، گفت: تیمی که 11 هفته در چنین جایگاهی قرار می‌گیرد، حتماً در ادامه هم می‌تواند شرایط خوبی داشته باشد. تاکنون لیگ 2 بار تعطیل شده، اما برای ما اتفاق ناگواری رخ نداده است. اینکه ما 11 هفته شکست نخوردیم، فوق‌العاده است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

  وی درخصوص حضور 3 بازیکن خارجی در ترکیب تیمش، تصریح کرد: ما بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار داریم و دروازه بان ما هم 7 کلین‌شیت داشته است که خیلی عالی است. بازیکنان خارجی ما ارزان هم هستند، من خودم جستجو کردم و آنها را پیدا کردم. بدون هیچ واسطه و دلالی آنها را جذب کردیم و خدا را شکر خیلی به ما کمک می‌کنند. بازیکنی که یک میلیارد و خرده‌ای قیمت‌اش باشد، اما به درد تیم نخورد و متأسفانه بازدهش صفر باشد در تیم ما نیست.

  وی درمورد اینکه فکر می‌کند کدامیک از این خارجی‌ها اگر ایرانی بودند، می‌توانستند در تیم ملی بازی کنند، گفت: گلر ما بسیار خب عمل می‌کند و موسی کولیبالی هم در تیم ملی امید کشورش بازی می‌کرد، اما به خاطر ما به ایران آمده، او هم عملکرد بسیار خوبی دارد.

   

  استقلال بازی جدول فوتبال نفت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها