روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317915

  سه نماینده ایران در روز دوم از مسابقات گراند اسلم ابوظبی با ثبت شش پیروزی و شکست از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس این رقابت‌ها روز گذشته با حضور 489 جودوکار از 88 کشور دنیا در امارات آغاز شد که بعد از حذف بریمانلو در روز نخست، آقایی، بنا و ملایی هم امروز از دور مسابقات کنار رفتند.

  در وزن 73- کیلوگرم آرش آقایی بعد از دور نخست "دیوید آنکور" از کانادا را شکست داد و سپس در مبارزه با "میکلاس آنگواری" نفر دهم رنکنیگ جهانی و نایب قهرمان المپیک 2012 از هلند با ضربه فنی بازنده و از دور رقابتها کنار رفت. در همین وزن وحید بنا دور نخست و در مبارزه با "ژیلیوم چینه" از فرانسه نتیجه را با اخطار واگذار کرد و حذف شد.

  سعید ملایی سومین نماینده کشورمان بود که امروز و در وزن 81- کیلوگرم کار خود را با پیروزی آغاز کرد. وی دور نخست "نیامسورمن" از مغولستان را با امتیاز وازاری شکست داد و در ادامه "چیانو" از ایتالیا را با سه امتیاز یوکو از پیش رو برداشت. وی در مرحله یک هشتم به مصاف با "لازیلو" از مجارستان در پایان هفت دقیقه مبارزه نتیجه را واگذار کرد و به از دور رقابت‌ها کنار رفت.

  فردا یکشنبه دهم آبان‌ماه در سومین و آخرین روز این مسابقات جواد محجوب در وزن 100- کیلوگرم دور نخست "مارتین پک" نفر ششم رنکنیگ جهانی از سوئد را پیش رو دارد. محجوب در صورت پیروزی باید با یکی از جودوکاران امارات، استونی یا تونس مبارزه کند. حریف سوئدی محجوب در سال 2015 طلای گراند اسلم تیومن و نقره گرندپری اولان باتور را کسب کرده کرده است.

  المپیک ایران رقابت سوئد وزن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها