روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317910

  عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: گل ثانیه‌های آخر پرسپولیس به استقلال نشان داد که بازیکنان حتی بیشتر از 90 دقیقه با تعصب و غیرت بازی می‌کنند.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس حسین عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دربی هشتاد و یک که روز گذشته برگزار شد، گفت: با این که بازی دیروز برنده نداشت اما همه از نتیجه به دست آمده راضی بودند. به نظرم استقلال بازی را در 10 دقیقه ابتدایی خوب شروع کرد و بعد از آن پرسپولیس بهتر بازی کرد. بعد از آن هم در 20 دقیقه پایانی نیمه اول دو تیم پایاپای کار کردند و به نوعی در حال ارزیابی همدیگر بودند البته پرسپولیس در نیمه اول دو موقعیت گل خوب داشت که اگر عالیشاه و نوراللهی دقت می‌کردند پرسپولیس به گل می‌رسید.

  وی ادامه داد: در نیمه دوم استقلال خیلی زود به گل رسید و بعد از آن عقب نشست و طبیعی است که تیمی که گل خورده حمله می‌کند و تیمی که گل زده می‌خواهد از گلش دفاع کند و تقابل این دو وضعیت یک بازی زیبا را به وجود می‌آورد. به نظر من پرسپولیس انگیزه بیشتری باری حمله کردن داشت و در برخی از صحنه‌ها با همه نفرات حمله می‌کرد آن هم در حالی که احتمال ضد حمله خوردن وجود داشت اما مربیان پرسپولیس ریسک خوبی کردند و در ثانیه‌های آخر به گل رسیدیم که این نشان می‌دهد که بازیکنان با چه توان و تعصبی بازی کردند.

  مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه خیلی‌ها این دربی را یکی از بهترین دربی‌های برگزار شده می‌دانند، اظهار داشت: به نظرم هر دربی که تازه است و درباره خاطراتش صحبت می‌شود برای مردم جذابیت دارد اما ما دربی‌های پرهیجان‌تر و پرگل‌تر از این را هم پشت سر گذاشته‌ایم که چون از زمان آن گذشته در اذهان کمتر باقیمانده است. به هر حال پرسپولیس روز گذشته در آخرین ثانیه‌ها به گل رسید اما موضوعی که من از آن خوشم آمد این بود که هر دو تیم و حتی تماشاگران کاری به حاشیه‌ها نداشتند و دیدید که در دقیقه 24 کل تماشاگران هادی نوروزی را تشویق کردند و همه با هم نشان دادند که با این که با هم رقابت داریم اما در غم و شادی‌ها یک خانواده هستیم.

  عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره انتظار مدیران این باشگاه از مربیان و بازیکنان این تیم در ادامه راه در لیگ برتر و جام حذفی اظهار داشت: حمایت ما از ارکان باشگاه به خاطر همین مسئله است که روز به روز پرسپولیس بهتر شود اما به هر حال باید بازی دربی را با سایر بازی‌ها متفاوت دانست چرا که شرایط این بازی با همه بازی‌ها فرق می‌کند. انتظار ما این است که این روند صعودی ادامه داشته باشد.

  وی در پاسخ به این سؤال که پیش‌بینی مدیران باشگاه پرسپولیس از ادامه راه این تیم در مسابقات پیش رو چیست،‌ گفت: فوتبال ورزشی است که شما باید در انتهای هفته نتیجه کارکردتان را ببینید. ما هم باید سه‌شنبه منتظر باشیم و بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن را ببینیم.

  عبدی درباره اینکه پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن سوشا مکانی و مهدی طارمی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد افزود: قطعاً اگر بازیکنی به هر دلیلی در زمین حاضر نیست بازیکنان جایگزین می‌توانند جای آنها را به خوبی پر کنند. بارها شاهد بودیم که یک بازیکن کلیدی در یک بازی غایب بوده اما بازیکن جایگزین بسیار خوب کار کرده است، از طرف دیگر امیدوارم که همه با هم پیش از پیش دست به دست هم بدهیم تا وضعیت پرسپولیس بهتر شود. مطمئن هستم که بازیکنان پرسپولیس روز سه‌شنبه با غیرت و تعصب مثال‌زدنی مقابل راه‌آهن بازی می‌کنند و به بهترین نحو مسئولیت‌پذیری خواهند داشت.

  سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد حل مشکلات مالی این باشگاه با حضور اسپانسر هم افزود: همه تلاش مجموعه پرسپولیس این است که در باشگاه با مشکل خاصی روبرو نباشیم. هرچند که شاید از بیرون سیستم‌هایی بخواهند در کار ما خلل وارد کنند اما با درایت مدیران باشگاه این اتفاق نیفتاده است. توانسته‌ایم آرامشی بر تیم حاکم کنیم که قطعاً‌ آرامش مدیریتی و اقتصادی به داخل زمین هم انتقال پیدا می‌کند هرچند که در هیچ دوره‌ای از تاریخ مثل حالا بازیکنان پرسپولیس برای پول بازی نکرده و نمی‌کنند اما به هر حال مسئله مالی یک مسئله تأثیر گذار است.

  عبدی در پایان درباره جلسه برگزار شده علی‌‌اکبر طاهری و کریم باقری در هفته گذشته و اینکه به نظر می‌رسد سوءتفاهم‌های این دو نفر به پایان رسیده افزود: من در این جلسه حضور نداشتم و از فحوای آن هم خبری ندارم. می‌دانید که من به شرح وظیفه خیلی معتقدم و به نظر من هرکس باید بر اساس شرح وظیفه‌اش کار کند. در یک تشکیلات همه باید در یک چارچوب مشخص حرکت کنند تا چرخ باشگاه بچرخد.

  استقلال بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس پول

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها