~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا آروین معظمی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره قهرمانی خود در تور سینگ‌کاراک اندونزی بیا‌ن‌ کرد: در تور سینگ کاراک با آمادگی کامل شرکت کردم و می‌دانستم وضعیت بدنی‌ام خوب است اما فکر نمی‌کردم به این حد از آمادگی برسم. تاکنون مدال‌های زیادی در مسابقات تک مرحله‌ای گرفته‌ام اما در تور بین‌المللی عنوانی مثل پیراهن طلایی نداشتم بنا‌بر‌این انگیزه‌ام زیاد بود. سال‌های قبل در مراحل تور پیراهن طلایی را به دست آورده بودم اما تا آخر نتوانسته بودم آن را حفظ کنم، بنا‌بر‌این انگیزه‌ام خیلی بیشتر از رکابزنان دیگر تیم بود.

گودرزی با اشاره به هماهنگی خوبی که در تیم پیشگامان ایجاد شده است، گفت: در مسابقات قبلی هماهنگی میان رکابزنان تیم کمتر بود اما الان روند رو به رشد است و در تور سینگ‌کاراک کار تیمی خوبی انجام دادیم و شرایط به گونه‌ای شد که پیراهن طلایی را به دست آوریم. الان هم پتروشیمی به این باور رسیده که رقیب جدی دارد و بعد از این چند سال که پتروشیمی صدرنشین آسیا بود، اکنون تیمی در خود ایران با نفرات بومی بهتر از آنها رکاب زدند و جای شکرش باقی است که دو تیم قوی داخل ایران داریم که الان تیم‌های دیگر آسیا را پشت سر گذاشته‌اند و ان‌شا‌ء‌الله حمایت شوند. البته تیم‌های دیگر مثل سپاهان و شهرداری تبریز هم هستند اما در سطح ما نیستند اما اگر حمایت شوند به سطح بالاتری می‌رسند.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: چون مسیر تور سینگ‌کاراک سربالایی بود، رقبا از قبل می‌دانستند ایرانی‌ها سکو را به دست می‌آورند اما به این شدت که در همه مراحل، رکابزنان ایرانی سکوها را در اختیار داشته باشند، تصور نمی‌کرد‌ند.

رکابزن ملی‌پوش ایران در مورد سرمربی جدید نیمه استقامت تیم ‌ملی و استقامت تصریح کرد: آلبرت سولویان را رکابزنان قدیمی بهتر می‌شناسد و من از او شناختی ندارم اما برای تیم ‌ملی بز‌ر‌گسالان یک مربی درجه یک آورده شود زیرا اگر چیزی برای ارائه نداشته باشد، رکابزنان در اردو ضعیف‌تر می‌شوند. البته فکر می‌کنم برای تیم جوانان و زیر 23 سال خوب باشد.