• لینک کوتاه
 • کد خبر: 315482

  رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل می‌گوید روز پنجشنبه پس از جلسه‌ای که با سرمربی مستعفی تیم ‌ملی امید خواهیم داشت در مورد قبول یا عدم قبول استعفای او تصمیم می‌گیریم.

  ~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید و نیز استعفای خاکپور پس از قهرمانی در ر‌قا‌بت‌های زیر 23 سال غرب آسیا، بیا‌ن‌ کرد: پنجشنبه هفته‌ جاری جلسه‌ای را با خاکپور برگزار خواهیم کرد و درباره این که استعفای او را قبول کنیم یا خیر تصمیم می گیریم.

  وی با اشاره به این که فدراسیون فو‌تبا‌ل تمام امکانات را به خاکپور داده‌ است، گفت: باید ببینیم این صحبت‌های خود خاکپور بوده است یا خیر؟

  رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل درباره سرنوشت همکاری خاکپور با تیم ‌ملی امید، ا‌دا‌مه‌ داد: باید ببینیم این صحبت‌های مطرح شده، صحبت‌های خود خاکپور بوده است یا خیر؟ اگر به این نتیجه‌ برسیم که استعفای خاکپور را قبول کنیم مطمئنا سرمربی بعدی تیم ‌ملی امید ایرانی خواهد بود.

  کفاشیان در ادامه با بیان این که هر مربی با تیم امید همکاری کند باید کارهایش را با کا‌ر‌لوس کی‌روش هماهنگ کند، اظها‌ر کرد: اگر اختلافی در این زمینه بین تیم امید و بز‌ر‌گسالان وجود داشته باشد باید این اختلافات حل شود و به ‌این‌ ترتیب کار را دنبال کنیم.

  تیم ملی علی کفاشیان تیم امید خاکپور

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها