در یکی از دیدارهای روز نخست هفتمین هفته لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دو تیم صبای قم و سپاهان اصفهان از ساعت 17:20 امروز با قضاوت پیام حیدری به همراه حسن یوسفی، حسن انتظاری و کمیل غلامی با حضور بیش از 3 هزار و 700 نفر تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام قم به مصاف هم رفتند.

صبای قم این بازی را با ترکیب حامد لک، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، محمدامین آرام‌طبع، قاسم دهنوی، فرشید باقری، ابوالفضل ابراهیمی، جلال‌الدین علی‌محمدی، محمد اوسانی و کریم اسلامی آغاز کرد و برای تیم سپاهان نیز شهاب گردان، سیدهادی عقیلی، عبدالله کرمی، وریا غفوری، حبیب گردانی، رسول نویدکیا، علی کریمی، فوزیل موسی‌اف، حسین پاپی، محمدرضا خلعتبری و مهدی شریفی به میدان آمده بودند.

شاگردان علی دایی که بازی را هجومی آغاز کردند و کنترل بازی را در دست گرفتند و موفق شدند در دقیقه 6 روی پاس به بیرون محمد اوسانی و ضربه تمام کننده جلال‌الدین علی‌محمدی به دروازه خالی سپاهان گل اول را به ثمر رسانند.

در این دیدار که با قضاوت پیام حیدری و کمک حسن یوسفی، حسن انتظاری و کمیل غلامی انجام شد دو تیم بازی پایاپایی را ارائه کردند و تلاش‌های سپاهانی‌ها برای رسیدن به گل با درخشش حامد لک به نتیجه نرسید.

بازیکنان صبا نیز در این دیدار با وجود اینکه یک گل از حریف پیش افتادند ولی به لاک دفاعی فرو نرفته و توانستند موقعیت‌هایی را روی دروازه صبا خلق کنند.

در این دیدار کریم اسلامی و جلال‌الدین علی‌محمدی از صبا و شریفی از سپاهان با کارت زرد داور جریمه نشدند.

پس از مدت‌ها این بازی با استقبال خوب تماشاگران روبه‌رو شد و بعد از اینکه از بازی صبا با تراکتور در جام حذفی استقبال خوبی صورت گرفت، سکوهای ورزشگاه یادگار امام مملو از تماشاگر شد.